200 zł za konto osobiste w Aliorze oraz 100 zł w punktach Mastercard

Bankiem, który na stałe postanowił promować nowych klientów został Alior Bank. Właśnie reaktywowana została akcja Z nami lepiej – 2 edycja dzięki której można tym razem otrzymać 200 zł za konto osobiste w Alior Banku. Warunki są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zasilać nowo otwarte konto w Alior Banku kwotą 1.000 zł, wykonywać po 3 transakcje bezgotówkowe oraz logować się do aplikacji mobilnej przez 3 kolejne miesiące. Dodatkowo można otrzymać punkty o wartość 100 zł w programie Priceless Specials. Nowa promocja Alior Banku trwa do 15.11.2019 r.

Z promocji mogą skorzystać Ci, którzy po 31.08.2018 r. nie posiadali w Alior Banku RORu, RORu walutowego czy Karty Kibica. Posiadanie konta firmowego, kont oszczędnościowych, konta w Kantorze Walutowym czy w T-Mobile nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Nie można także składać wniosku o takie konto w okresie od 01.04.2019 r. do 16.10.2019 r. Z godmnie z regulaminem promocji niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego.

200 zł za konto osobiste w Alior Banku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Podpisanie umowy w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.
 • Otrzymanie wpływów na konto w kwocie 1.000 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.
 • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.
 • Logowanie się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.

<<<Strona promocji 200 zł premii za konto osobiste w Alior Banku>>>

200 zł za konto osobiste w Aliorze oraz 100 zł w punktach Mastercard


Dodatkowo można się załapać na 6.800 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Należy po otwarciu konta i otrzymaniu karty zarejestrować ją w ww. programie, najpóźniej do 13.11.2019 r. (w bankowości internetowej). Akcja skierowana jest do osób, które pierwszy raz rejestrują kartę Alior Banku w programie Mastercarda. Należy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (przystąpienie trwa najczęściej kilka dni). Promocyjne punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni roboczych o daty wykonania ostatniej promocyjnej transakcji. Można je wymienić na voucher o wartości 100 zł do różnych sklepów lub bilety do kina Cinema City. Promocyjne punkty będą ważne przez miesiąc od daty ich przyznania.Promocja ograniczona jest do 4.600 osób ale jest notorycznie powtarzana więc jest bardzo spora szansa na zdobycie promocyjnych punktów.


Premia w wysokości 200 zł zostanie wypłacona do końca czwartego miesiąca na otwarte konto po spełnieniu warunków promocji. Zasilenia konta nie mogą pochodzić z naszych kont, nawet w innym banku. Można się ratować przelewem od pracodawcy albo np. od małżonka/małżonki/kolegi/rodziny. Do wypłaty nagrody należy być posiadaczem karty debetowej – nie można jej zastrzec. Niestety trzeba trochę robić aby Konto Jakże Osobiste było darmowe. Trzeba je zasilać odpowiednią kwotą (jednorazowo 1.500 zł) i wykonywać transakcje bezgotówkowe (300 zł). Szczegóły poniżej. Ale za to jedną z tzw. korzyści które możemy wybrać to oprocentowanie 3% do kwoty 20.000 zł, ważne do 31.12.2019 r. A na Koncie Mocno Oszczędnościowym otrzymuje się 2,60% do kwoty 100.000 zł oraz lokatę na 3% do kwoty 50.000 zł na 100 dni (dostępna jest dla całkowicie nowych klientów Aliora bez kartoteki przez pierwsze 14 dni). Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste w Alior Banku zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Aliorze oraz 100 zł w punktach Mastercard


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 3% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł do 31.12.2019 r., pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji z nami lepiej – 2 edycja.

Regulamin promocji punkty powitalne 6.800.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

200 zł za konto osobiste w Aliorze oraz 100 zł w punktach Mastercard

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.