430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach

W dniu dzisiejszym wystartowała nowa akcji promocyjna Money Mania 21 dzięki której w bardzo prosty sposób można otrzymać 200 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze. Dodatkowo można otrzymać 80 zł w programie poleceń oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Czyli łącznie można otrzymać 430 zł za Konto Jakie Chcę w połączonych promocjach. Warunki poszczególnych akcji są bardzo proste do spełnienia. Dodatkowo można do tego dorzucić 2 bilety do kina z kartą Mastercard i do 300 zł w ciągu roku za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę. Akcja główna Money Mania 21 z premią 200 zł trwa do 20.12.2019 r., pozostałe akcje trochę dłużej.


Jeszcze do wczoraj osoby w wieku 18 – 26 lat mogły otworzyć Konto Jakie Chcę w poprzedniej edycji Money Mania 20 z premią 150 zł. Ta akcja została skrócona o prawie tydzień, jak się okazuje, żeby wystartowała nowa promocja, dostępna już dla wszystkich. W akcji Money Mania 21 mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 20.11.2018 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santanderze.

Aby otrzymać 200 zł za Konto Jakie Chcę w akcji Money Mania 21 należy:
 • Do 20.12.2019 r. zalogować się lub zarejestrować się na stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail oraz potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linku otrzymanego na adres e-mail.
 • Zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji Money Mania 21.
 • Na stronie promocji kliknąć w link „Wyślij wniosek w Money Manii” i tym samym złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą debetową.
 • Przy otwarciu wniosku wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Najpóźniej do 10.01.2020 r. podpisać umowę o Konto Jakie Chcę dla młodych.
 • Najpóźniej do 10.02.2020 r. wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały dostępu (tzw. porozumienie EKK).
 • Najpóźniej do 10.02.2020 r. zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł (jednorazowo) oraz wykonać 3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty.
 • Do 31.01.2020 r. wpisać na stronie Money Manii numer otwartego konta do wypłaty premii.
 • Do 20.03.2020 r. odebrać wiadomość e-mail o przyznaniu premii (informacyjnie).
 • Do 10.04.2020 r. odebrać wypłaconą premię w wysokości 150 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za Konto Jakie Chcę w akcji Money Mania 21>>>

430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera. I to wszystko. Należy pamiętać o uzupełnieniu danych do wypłaty premii. W akcji z Alior Bankiem organizator kilka razy o tym przypominał i dał na to nawet dodatkowy czas. Ale lepiej uzupełnić go po prostu od razu po założeniu konta osobistego. Warunki są banalnie proste do spełnienia.Dodatkowo można otrzymać 80 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. I ewentualnie 300 zł za opłacanie rachunków.


Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.10.2018 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 80 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł (wliczają się transakcje z Money Mani). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 80 zł. Akcja trwa do 31.01.2020 r. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe.

430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach


Osoby nieposiadające konta w Santanderze od 01.11.2018 r. mogą zarobić dodatkowe 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące, po miesiącu założenia Konta Jakiego Chcę przelewać wynagrodzenie (lub emeryturę, rentę) w kwocie minimum 1.000 zł. I to wszystko – jeżeli zapewnimy jeden przelew to otrzymamy 50 zł, jeżeli zapewnimy dwa przelew to czeka na nas 100 zł, a za trzy odpowiednie zasilenia Santander powinien wypłacić premię w wysokości 150 zł – najpóźniej do 31.05.2020 r. Czas na spełnienie warunków akcji jest do 30.04.2020 r. Do promocji można przystąpić do 31.01.2020 r.

150 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
 • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące.

430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach


W razie problemów reklamacje/pytania/wiadomości należy wysyłać na adres mailowy wskazany w regulaminie akcji oraz na adres mailowy: reklamacje-mania@totalmoney.pl.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach kilku połączonych akcji można otrzymać 200 zł w gotówce za otwarcie konta i niewielką aktywności, 80 zł za otwarcie konta z kodem polecenia, kolejne 150 zł za przelewanie wynagrodzenia, 2 bilety do kina (punkty powitalne) oraz kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta. Aż szkoda, ze nie mogę skorzystać z tej akcji bo 430 zł, a nawet trochę więcej jest bardzo łatwe do zgarnięcia. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe, może być, ale nie musi, opłata za kartę – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych nową akcją począwszy od Money Mani zapraszam tutaj:

430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Regulamin Promocji Money Mania edycja XX.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja V.

Regulamin promocji 150 zł za konto z wynagrodzenie – edycja V.

REGULAMIN PROMOCJI „BEZCENNE PUNKTY NA START Z SANTANDER BANK POLSKA S.A.”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

430 zł za Konto Jakie Chcę w kilku połączonych promocjach

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.