350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskuj jesienią

Jeszcze przez kilka dni – do 17 listopada – można założyć darmowe konto osobiste w BNP Paribas z premią 50 zł na Allegro i 350 zł w gotówce w akcji Black Friday z Bankiem – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym wystartowała nowa promocja Zyskuj jesienią w ramach której można otrzymać łącznie 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas przy trochę łatwiejszych warunkach. Tym razem promocja nie jest rozciągnięta na kilka dni a na kilka miesięcy ale warunki są dosyć łatwe do spełnienia. Nowa akcja trwa do 26.11.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Ponownie z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się z BNP Paribas).

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 26.11.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 03.12.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskuj jesienią
Nagrody w ramach promocji Zyskuj jesienią:
 • Bon na 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro:
  • za samo otwarcie konta osobistego.
 • 50 zł za:
  • wykonanie w grudniu 2019 r. co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
 • Kolejne 100 zł za:
  • spełnienie warunków otrzymania premii 50 zł,
  • wykonanie w styczniu 2020 r. co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
  • otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
 • Następne 150 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania premii 100 zł,
  • wykonanie w miesiącu lutym i marcu 2020 r. po 10 transakcji bezgotówkowych (w każdym miesiącu).
  • otrzymanie wpływów na konto w miesiącu lutym i marcu w wysokości co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas. Bon o wartości 50 zł na Allegro zostanie przekazany poprzez wiadomość e-mail do 13.12.2019 r. W tej samej wiadomości będzie podana ważność ww. kodu. Natomiast do 20.02.2020 r. szczęśliwi uczestnicy powinni otrzymać wiadomość e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty pierwszej i drugiej premii pieniężnej. Należy uzupełnić dane do wypłaty najpóźniej do 29.02.2020 r. a wypłata powinna nastąpić do końca lutego i końca kwietnia 2020 r. Jeżeli chodzi o proces zakładania konta to odbywa się to online, a kurier przyjeżdża tylko potwierdzić tożsamość oraz wydaje kartę do konta.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych kwotą 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskuj jesienią


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Zyskuj jesienią.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskuj jesienią

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.