Rekordowe 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

BNP Paribas dosłownie szaleje w ogłaszaniu co raz to nowych akcji promocyjnych. Właśnie wystartowała akcja Black Friday z Bankiem w ramach której można otrzymać rekordowe 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Kwotę 350 zł można otrzymać w gotówce a 50 zł w ramach bonu na Allegro. Aby otrzymać taką premię należy wydać kartą w ciągu wybranych kilku dni kwotę co najmniej 1.000 zł. Nowa promocyjna BNP Paribas trwa do 17.11.2019 r. lub do wyczerpania puli dostępnych 2.700 wniosków.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku karty kredytowej mogą pojawić się problemy…

400 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
  • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
  • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
  • Złożenie do 17.11.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz Kartą Otwartą na eŚwiat i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
  • Najpóźniej do 22.11.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
  • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Rekordowe 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas
Nagrody w ramach promocji Black Friday z Bankiem:
  • Bon na 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro – za samo otwarcie konta osobistego.
  • 250 zł za wydanie w dniach 29.11 – 01.12.2019 r. karta debetową kwoty od 500,00 zł do 999,99 zł
    • Lub
  • 350 zł za wydanie w dniach 29.11 – 01.12.2019 r. kartą debetową kwoty co najmniej 1.000 zł.

Jak widać – nietypowo transakcje należy wykonać w ciągu 3 dni. Kwota 1.000 zł jest niby spora ale można zaplanować takie zakupy. Bon o wartości 50 zł na Allegro zostanie przekazany poprzez wiadomość e-mail do 04.12.2019 r. W tej samej wiadomości będzie podana ważność ww. kodu. Natomiast do 20.12.2019 r. szczęśliwi uczestnicy powinni otrzymać wiadomość e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Uzupełnić dane będzie można do 25.12.2019 r. a wypłata powinna nastąpić do 31.12.2019 r. Jeżeli chodzi o proces zakładania konta to odbywa się to online, a kurier przyjeżdża tylko potwierdzić tożsamość oraz wydaje kartę do konta.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na eŚwiat, która kosztuje sztywne 6 zł miesięcznie. W zamian otrzymuje się ubezpieczenie CYBER pomoc. Po okresie promocji można kartę do konta zmienić na inny, tańszy typ lub ją zamknąć. Wszystkich zainteresowanych kwotą 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Rekordowe 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Black Friday z Bankiem.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Rekordowe 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.