400 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z zyskiem

BNP Paribas w dniu dzisiejszym ogłosił nową, kolejną już akcję promocyjną konta osobistego. Do 17-tego listopada trwa akcja Black Friday z Bankiem dzięki której można otrzymać 400 zł za spełnienie specyficznych warunków – szczegóły tutaj. A dwa dni temu pojawiła się akcja Zyskuj jesienią dzięki której za konto i aktywność można otrzymać 300 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie na Allegro – szczegóły tutaj. Do tego wystartowała promocja Konto z zyskiem dzięki której można otrzymać 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas – całość w gotówce. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a premia jedna z najwyższych, które można otrzymać za założenie konta osobistego. Akcja Konto z zyskiem trwa do 08.12.2019 r. lub do wyczerpania puli 4.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z akcji mogą skorzystać nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

400 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 26.11.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 2012.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

400 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z zyskiem
Nagrody w ramach promocji Konto z zyskiem:
 • Pierwsze 100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
  • Wykonanie w grudniu 2019 minimum 3 transakcji bezgotówkowych.
 • Drugie 200 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu styczniu 2020 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 300 zł.
 • Trzecie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • W miesiącu lutym 2020 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 300 zł.
  • W miesiącu lutym 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Czwarte 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody:
  • W miesiącu marcu 2020 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 300 zł.
  • W miesiącu marcu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
  • W miesiącu marcu 2020 r. wykonanie przez bankowość internetową lub mobilną minimum 5 przelewów wychodzących.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas a przelewy np. na nasze konta w innym banku. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.01.2020 r., kolejne wiadomości o przyznaniu następnych premii do 20-go lutego, marca i kwietnia. Należy do 26.01.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas. Nagrody zostaną przelane na podane konto do końca stycznia, lutego, marca i kwietnia. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych solidna premią w wysokości 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z zyskiem


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Konto z zyskiem.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

400 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z zyskiem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.