400 zł do wydania na mi-home.pl z produktami Xiaomi za kartę kredytową Citibanku

Citibank znany jest z premiowania kart kredytowych. Obecnie trwają akcje w których można otrzymać m.in. 400 zł do Biedronki oraz smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibanku. Dzisiaj została także ogłoszona druga edycja akcji o wszystko mówiącym tytule Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl – edycja 2. Krótką piszą można otrzymać 400 zł do wydania na mi-home.pl z produktami Xiaomi za kartę kredytową Citibanku. Jedyne co trzeba zrobić to być nowym klientem (lub powracającym po okresie karencji) oraz wydać kartą odpowiednią kwotę. Nowa promocja trwa do 11.02.2020 r.

Niestety Citibank tym razem zaostrzył warunki karencji. Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. We wspomnianych akcjach z Biedronką i Smartfonem jest to 01.01.2018 r. Wnioskuje się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł do mi-home.pl za kartę kredytową Citi Simplicit w Citibanku – warunki akcji:
  • Złożenie wniosku na odpowiedniej stronie promocji.
  • Dołączenie do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące).
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 2.000 zł.

Nagroda to kod rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl z produktami Xaomi. Zostanie ona wysłana do końca drugiego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kod rabatowy będzie ważny od 6 miesięcy od daty jego otrzymania, później przepada – trzeba go wykorzystać w całości przy jednokrotnych zakupach. Kod rabatowy należy wpisać podczas zakupów w koszyku. Dodatkowo działa tylko w przypadku zamówienia z wysyłką – nie można skorzystać z odbioru w punktach odbioru. Wszystkich zainteresowanych kwotą 400 zł do wydania na mi-home.pl z produktami Xiaomi zapraszam tutaj:


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.