300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Przedświąteczny szał

BNP Paribas ogłosił w dniu wczorajszym kolejną akcję promocyjną konta osobistego. Od tygodnia trwa akcja Premia na zimę dzięki której można otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas – szczegóły tutaj. Ale pojawiła się także promocja Przedświąteczny szał dzięki której za spełnienie trochę (ale tylko trochę) cięższych warunków można otrzymać 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Do otrzymania premii niezbędne są odpowiednie zasilenia oraz odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Nowa akcja promocyjna BNP trwa do 31.12.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków. Dodatkowo można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas – o tej akcji pisałem tutaj.

Do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.12.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.01.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Przedświąteczny szał
Nagrody w ramach promocji Przedświąteczny szał
 • Pierwsze 100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
  • W miesiącu styczniu 2020 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
  • W miesiącu lutym wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych.
  • W miesiącu lutym 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu marcu i kwietniu 2020 r. wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych (w każdym miesiącu).
  • W miesiącu marcu i kwietniu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.03.2020 r., a kolejna do 20.05.2020 r. Należy do 25.03.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas. Nagrody wpłyną na podane konto do końca marca i maja. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią w wysokości 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Przedświąteczny szał

Regulamin promocji Przedświąteczny szał.


Szczegóły akcji 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas tutaj:

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Przedświąteczny szał


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w promocji Przedświąteczny szał

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.