Konto Oszczędnościowe w Citibanku na 3% do 100.000 zł dla posiadaczy kart kredytowych

Citibank od czasu do czasu próbuje zachęcić do siebie nie tylko poprzez premiowanie kart kredytowych, ale także poprzez premiowanie posiadaczy kont osobistych i oszczędności. Pojawiła się właśnie akcja Citi Priority – Razem lepiej – edycja I dzięki której można otworzyć Konto Oszczędnościowe na 3% Citibanku do kwoty 100.000 zł przez 6 miesięcy. Warunek – posiadanie karty kredytowej, co nie jest trudne jeżeli wziąć pod uwagę ogrom akcji promocyjnych.  Nowa promocja dotyczy osób nie posiadających konta osobistego w Citibanku od 01.01.2018 r. i  trwa do 30.09.2019 r.

Konto Oszczędnościowe w Citibanku na 3% do 100.000 zł –  warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na odpowiedniej strony promocji.
 • Zawarcie umowy z Citibankiem najpóźniej do 30.09.2019 r. o Konto Citi Priority.
  • Lub zawarcie umowy produktów depozytowych z Citibanku i zmienienie posiadanego CitiKonto na Citi Priority (dotyczy klientów ze starszymi kontami).
 • Do  końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia kont zalogowanie się co najmniej raz do bankowości internetowej.
 • Przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia Kont Citi Priority utrzymywanie średniego salda na rachunkach co najmniej 100.000 zł lub zapewnienie w każdym miesiącu wpływów na konto osobiste w wysokości co najmniej 8.000 zł (najlepiej spoza banku).
 • Posiadanie karty kredytowej oraz dokonanie jej spłaty na dowolną kwotę w miesiącu naliczenia promocyjnych odsetek lub w miesiącu poprzedzającym.

<<<Strona promocji Konto Oszczędnościowe na 3% do 100.000 zł w Citibanku>>>

W przypadku braku posiadania i spłaty karty kredytowej oprocentowanie wyniesie 2%. Ale jeżeli posiadamy kartę kredytową i dokonamy jej chociażby symbolicznej spłaty to otrzymamy oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 100.000 zł na pełnej 6 miesięcy. Promocyjne odsetki będą dopisywane do rachunku w ciągu 12 dni kalendarzowych. Nie można do tego czasu wypowiadać umowy ponieważ wtedy promocyjne oprocentowanie się nie naliczy. Konto Oszczędnościowe w Citibanku będzie prowadzone bez opłat – standardowo bezpłatna jest także jedna operacja wychodząca w miesiącu (kolejna 10 zł).

Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie należy utrzymywać średnie miesięczne saldo powyżej 100.000 zł (liczona z rachunków, w których jesteśmy tylko głównym posiadaczem) lub otrzymać przelewy na konto osobiste w kwocie łącznej co najmniej 8.000 zł. Powinny być to zasilenia inne niż z kont indywidualnych w Citibanku. Przelewy z naszego konta z innego banku będą jak najbardziej prawidłowe. Po spełnienie warunków akcji Konto osobiste Citi Priority jest darmowe (aby nie było opłaty po okresie promocyjnego oprocentowania należy mieć zgromadzone w Citibanku 30.000 zł i/lub zasilać konto kwotą 5.000 zł aby nie było opłaty 30 zł). Nie ma opłat za kartę i wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych.

Warunkiem oprocentowania w wysokości 3% jest posiadanie konta osobistego. Jeżeli ktoś jeszcze jej nie posiada najlepiej otworzyć je w promocji, w której otrzymujemy 400 zł do Biedronki – szczegóły tutaj. Jest też kilka innych akcji z kartami kredytowymi Citibanku, ale ta z Biedronką jest według mnie najkorzystniejsza. Szczegóły poniżej. Najlepiej najpierw zawnioskować o kartę kredytową, a później już o konto osobiste i oszczędnościowe w Citibanku tutaj:

Regulamin oferty Citi Priority – Razem lepiej – edycja I.


Szczegóły akcji karty kredytowej z premią 400 zł do Biedronki – tutaj:

Konto Oszczędnościowe w Citibanku na 3% do 100.000 zł dla posiadaczy kart kredytowychPoza tym można otrzymać kartę kredytową w Citibanku z nagrodami:
 • 400 zł na Allegro – trwa do 31.07.2019 r. – szczegóły tutaj.
 • 21.000 punktów w programie Priceless Specials wymienne na głośnik JBL lub inne nagrody – trwa do 30.09.2019 – strona promocji tutaj.
 • Dostęp do platformy Tidal na 24 miesiące o wartości 477,60 zł – trwa do 31.12.2019 r. – strona promocji tutaj.
 • 300 zł za bilety na Restaurant Week i Fine Dining Week  – trwa do 10.10.2019 r. – strona promocji tutaj.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.