300 zł za konto firmowe w Nest Banku + 100 zł za terminal

Do banków, które premiują nowych klientów firmowych dołączył w dniu wczorajszym Nest Bank. Pojawiła się akcja BIZnest Konto z premią 300 zł dzięki której można otrzymać 300 zł za konto firmowe w Nest Banku + dodatkowe 100 zł za terminal płatniczy w ramach akcji Terminal płatniczy z Nest Bankiem. Warunki uzyskania premii w wysokości 300 zł są banalne – wystarczą płatności do US lub ZUS a same konto firmowe jest bezwarunkowo bezpłatne. Akcja trwa do 10.08.2019 r. lub do wyczerpania puli 200 sztuk promocyjnych wniosków. Promocje firmowe cieszą się mniejszą popularnością więc akcja powinna trochę potrwać.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na 24 miesiące przed złożeniem wniosku nie posiadali w Nest Banku konta firmowego (nie można mieć także być w trakcie zakładania takiego konta). Posiadania rachunku osobistego czy lokat nie wyklucza z udziału w akcji.

300 zł za konto firmowe w Nest Banku – warunki akcji:
  • Złożenie wniosku o BIZnest Konto za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Podpisanie umowy najpóźniej do 10.09.2019 r.
  • W okresie promocji – od 23.07 do 30.11.2019 r.:
    • Zapewnienie wpływów w wysokości minimum 2.000 zł.
    • Zrealizowania z konta firmowego płatności zaliczki podatku do US lub pełnej składki do ZUS.

<<<Strona promocji 300 zł za konto firmowe w Nest Banku>>>

300 zł za konto firmowe w Nest Banku + 100 zł za terminal

Za każdy miesiąc w okresie trwania promocji (np. za sierpień, wrzesień, październik) w którym spełnimy warunki promocji otrzymamy premię w wysokości 100 zł. Łącznie można otrzymać 300 zł. Wpływy nie mogą pochodzić z własnych rachunków w Nest Banku, a nawet własnych rachunków w innych bankach. W przypadku przelewów do US lub ZUS Nest Bank ma prawo do poproszenie o dokumenty potwierdzające wysokość płaconych składek. Nest Bank nie chce, abyśmy na ZUS płacili np. część składki w wysokości 100 zł, tylko całą składkę. Premie od Nest Banku będą księgowane na koncie firmowym pod koniec następnego miesiąca (w ciągu 20 dni roboczych).


Dodatkowo można otrzymać 100 zł za terminal płatniczy. Należy przy składaniu wniosku o konto firmowe wyrazić zainteresowanie terminalem, następnie w ciągu 60 dni zawrzeć umowę z First Data a do 90 dni otrzymać pierwsze wpływy z operacji wykonanych za pomocą tego terminala. Należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe a premią wpłynie w ciągu 30 dni o daty otrzymania pierwszej płatności z terminala.


BIZnest Konto to chyba jedyne bezwarunkowo i całkowicie bezpłatne konto firmowe w Polsce. Brak jest opłat za prowadzenie, wydanie i obsługę karty, wszystkie przelewy internetowe. Bezpłatne są także wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych. W innych bankach płaci się nawet za przelewy internetowe więc propozycja Nest Banku jest rewelacyjna. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto firmowe w Nest Banku i ewentualnie 100 zł za terminal płatniczy zapraszam tutaj:

300 zł za konto firmowe w Nest Banku + 100 zł za terminal


Regulamin promocji „BIZnest Konto z premią 300 zł”.

Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”.


Do końca lipca można także zalożyć konto firmowe w Santanderze z bardzo solidną premią – szczegóły tutaj:

300 zł za konto firmowe w Nest Banku + 100 zł za terminal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.