Lokaty w Getin Banku z oprocentowaniem do 3,30%

Ostatnio pisałem o kłopotach Idea Banku, który w konsekwencji zaproponował 3-miesięczną Lokatę Beztroską z oprocentowaniem 3,90%. Szczegóły tutaj. Afera KNF-u niestety nie ominęła także Getin Banku, który w dniu dzisiejszym także zaproponował wysoko oprocentowane lokaty. Obecnie w różnych konfiguracjach można założyć lokaty w Getin Banku z oprocentowaniem do 3,30% w skali roku. Pojawiły się dwie nowe Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem do 3,30% oraz 2-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 3% dla wszystkich. A można przecież jeszcze założyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% do kwoty 200.000 zł 3,50% do kwoty 400.000 zł dla nowych środków. Jak zwykle oferta będzie ważna do odwołania.

Najlepsze Lokaty w Getin Banku:
  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,30% dla nowych środków.
  • Na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50% dla nowych środków (podwyżka od 06.12).
  • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 3% dla nowych i starych środków.
  • Do kwoty 200.000 zł dla lokat dla nowych środków.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 30.09.2018 r. 02.12.2018 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 4 miesiące i jedną w opcji na 12 miesięcy na promocyjnym oprocentowaniu. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego. Dla „nienowych” środków Getin Bank podwyższył oprocentowanie 2-miesięcznej Lokaty Tradycyjnej do 3% (tutaj nie ma ograniczeń ilościowych i liczbowych).

Przy takiej ofercie o oprocentowaniu pozostałych lokat w Getin Banku nie ma co pisać. Getin Bank potrzebuje w tej chwili dużo gotówki i z tego powodu pojawiła się taka korzystna oferta. Dodatkowo w ramach innej akcji można otworzyć konto osobiste z polecenia z premią 50 zł oraz Kontem Oszczędnościowym z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 400.000 zł. Szczegóły tutaj. A wniosek o Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,30% można złożyć tutaj:

Lokaty w Getin Banku z oprocentowaniem do 3,30%

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.