Bardzo dobra Lokata Skarbonka Plus w Idea Banku

Lokata Skarbonka Plus

Idea Bank od kilku dni, a właściwie od 13 dni bardzo aktywnie walczy o nowe depozyty. Najpierw pojawiła się majowa Lokata Bezkonkurencyjna w opcji na 1, 2 lub 3 miesiące z oprocentowaniem od 2% do 2,20%, a później Lokata Tylko Teraz na 45 dni z oprocentowaniem 2,05%. Obie propozycje nadal znajdują się w ofercie Idea Banku a dodatkowo pojawiła się Lokata Skarbonka Plus na 3, 4 i 5 miesięcy z rewelacyjnym oprocentowaniem w wysokości odpowiednio 2,40%, 2,45% oraz 2,50%. Plus w nazwie Lokaty Skarbonki oznacza, iż niezbędne jest posiadania konta osobistego w Idea Banku. Nie ma za to obowiązku wpłaty nowych środków. Lokata Skarbonka dostępna jest także bez konta osobistego, ale oprocentowanie jest wtedy o 0,20% niższe, ale nadal rewelacyjne. Lokata Skarbonka Plus będzie w ofercie Idea Banku do odwołania, nie krócej niż do 25.05.2017 r.

Lokata Skarbonka Plus w Idea Banku:
  • Na 3, 4, 5 miesięcy z oprocentowaniem 2,40%, 2,45% oraz 2,50% z kontem osobistym.
  • Na 3, 4, 5 miesięcy z oprocentowaniem 2,20%, 2,25% oraz 2,30% bez konta osobistego.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Bez wpłaty nowych środków.
  • Lokata Skarbonka Plus wraca na konto osobiste w Idea Banku.
  • Lokata Skarbonka odnawia się na standardowym, bardzo niskim (żenującym) oprocentowaniu (0,01%).
  • Możliwość założenia online oraz przez bankowość internetową i mobilną.

Lokata Skarbonka Plus to kolejna promocyjna lokata krótkoterminowa w Idea Banku z bardzo dobrym oprocentowaniem. A wręcz z rewelacyjnym oprocentowaniem, bo w opcji na 5 miesięcy z (bezpłatnym) kontem osobisty można otrzymać aż 2,50%. I oprócz obowiązku posiadania konta osobistego nie ma żadnych innych gwiazdek. Kolejna lokata krótkoterminowa w moim rankingu to Lokata Plan Depozytowy na 160 dni w Toyota Banku z oprocentowaniem niższym o 0,25%. Można się spodziewać, że Lokata Skarbonka Plus za długo nie utrzyma się w ofercie Idea Banku. Pozostała oferta lokat w Idea Banku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem przy okazji Lokaty Bezkonkurencyjnej tutaj:

Lokata Skarbonka Plus


Standardowo przy okazji moich wpisów o lokatach w Idea Banku całkowicie nowych klientów Idea Banku zapraszam najpierw do otwarcia Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% tutaj:

Lokata Skarbonka Plus

Lub Lokaty Happy Pro do kwoty 25.000 zł tutaj:

Lokata Skarbonka Plus

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.