Bon na 100 zł do Decathlonu + lokata na 4% w Nest Banku

bon na 100 zł do Decathlonu

Niecały miesiąc trzeba było czekać, aby pojawiła się kolejna akcja promocyjna związana z Nest Bankiem. Wcześniej można było dostać 2 bilety do kina, obecnie w ramach promocji Nest Konto Waluta – WAKACYJNY WYJAZD można otworzyć bezpłatne konto w Nest Banku, spełnić prosty warunek i otrzymać bon na 100 zł do Decathlonu. Ten prosty warunek to wydanie kartą kwoty 150 zł w ciągu 60 dni. Dodatkowo można skorzystać z drugiego benefitu dla nowych klientów – Lokaty na 4% na 3 miesiące do kwoty 10.000 zł. Promocja trwa do 19.06.2017 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk voucherów. Czyli z pewnością promocja skończy się o wiele wcześniej. 

Aby otrzymać bon na 100 zł do Decathlonu należy:
  • Złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta oraz Nest Konta Walutowego wraz z kartą debetową do któregokolwiek z tych kont.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jak też na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Nest Bank.
  • Zawrzeć umowę z Nest Bankiem i dotrzymać jej przynajmniej do czasu otrzymania vouchera.
  • W ciągu 60 dni od podpisania umowy zalogować się do bankowości internetowej.
  • W ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku wykonać dowolną transakcję bezgotówkową na kwotę minimum 150 zł.

Bon na 100 zł do Decathlonu dostaną jedynie całkowicie nowi klienci, którzy do tej pory w Nest Banku (oraz BIZ Banku, FM Bank, Banku Smart) nie posiadały konta osobistego a także nie złożyły wniosku o jego otwarcie. Bon zostanie wysłany na adres e-mail w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków promocji. Będzie on ważny do 31.05.2019 r., a można go wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przy zakupach przez internet.

Tak właściwie otwiera się dwa konta – Nest Konto (konto osobiste) oraz Nest Konto Waluta (walutowe). Oba są bezpłatne – obsługa Nest Konta jest całkowicie darmowa – nie ma opłat miesięcznych za konto i obsługę karty. Bezpłatne są także wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. W przypadku Nest Konta Walutowego trzeba uważać na opłatę za kartę ale nie trzeba jej zamawiać. Można także założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł oraz konto oszczędnościowe Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 50.000 zł (na co najmniej 2 miesiące).  Wszystkich zainteresowanych nową akcją Nest Banku zapraszam tutaj:

bon na 100 zł do Decathlonu


REGULAMIN PROMOCJI „Nest Konto Waluta – WAKACYJNY WYJAZD”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.