Akcja Klub Korzyści czyli nader skomplikowany program lojalnościowy Toyota Banku

klub korzyści

Toyota Banku uruchomił kilka dni temu program promocyjny Akcja Klub Korzyści czyli swego rodzaju program lojalnościowy przeznaczony dla swoich dotychczasowych klientów. W ramach Klubu Korzyści walczy/zbiera się punkty, które kwalifikują nas do odpowiedniego statusu akcji. Akcja jest trochę skomplikowana i polega na zebraniu odpowiedniej ilości punktów, które pozwolą nam walczyć o nagrody w konkursie oraz zapewnią gwarantowane 50 zł. Słowo skomplikowana o tej akcji to delikatne słowo.

O promocja Toyota Banku słyszał już praktycznie każdy, a wiele moich czytelników z nich skorzystało. Ponownie do promocji mogą przystąpić osoby, które korzystały z jednej z poprzednich akcji organizowanych razem z Agorą*. Cała akcja podzielona jest na dwa etapy:

 • Od 16.05.2017 r. do 14.02.2018 r. – Etap 1.
 • Od 15.02.2018 r. do 04.03.2018 r. – Etap 2.

W ramach Etapu 1 należy wykazać swoją aktywność poprzez zbieranie punktów za zakładanie produktów bankowych Toyota Banku i/lub za ich aktywne używanie. Liczba zebranych punktów uprawnia nas do uzyskania jednego ze statusów: Silver, Gold, Platinum oraz Diamond. To sobie wymyślili. W każdym razie uzyskując jeden z wymienionych statusów będzie można wziąć udział w Etapie 2.

Aby przystąpić do Klubu Korzyści należy dostać zaproszenie na adres e-mail wraz z linkiem do „aplikacji”.  Ja oczywiście takiego e-maila dostałem ale to tylko obrazek i żadnego linku nie ma. No chyba, że chodzi o adres www wpisany w tym obrazku. Regulamin promocji jasno mówi o linku… No ale należy standardowo się zarejestrować, podać swoje dane zaznaczając odpowiednie zgody. Rejestrować się w Klubie Korzyści można do 31.12.2017 r. ale za rejestrację do 14.06.2017 r. można otrzymać ekstra 300 punktów. Następne punkty można zyskać za zawierania produktów Toyota Banku i/lub za aktywne z nich korzystanie.

Za uzyskanie 1.000 punktów otrzymuje się status Silver i dostaje się gwarantowane 50 zł. O tym fakcie organizator promocji powiadomi nas do 16.03.2018 r. Do 23.03.2018 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane a wypłata premii nastąpi do 31.03.2018 r. Niżej wklejam skróconą tabelę dot. punktacji. Cała tabela znajduje się tutaj.

klub korzyści

Są jeszcze punkt (i to dużo) za zawarcie pożyczki, kredytu, otwarcia konta młodzieżowego Click czy otrzymywanie premii w ramach promocji Tankuj korzyści do pełna. Niektóre punkty mogą otrzymać tylko długoterminowi klienci Toyota Banku (ze stażem powyżej 6 miesięcy). Wersja minimum to zebranie 1.000 punktów. Wystarczy uruchomić jedną lokatę długoterminową i utrzymać ja do końca Etapu 1 (lub dwie krótkoterminowe).  Dzięki zebraniu 1.000 punktów dostaniemy gwarantowane 50 zł. Można walczyć dalej i stanąć do udziału w specjalnym konkursie.

Zebranie większej liczby punktów uprawnia nas do zyskania odpowiedniego statusu:

 • Silver – od 1.000 do 1.999 punktów.
 • Gold – od 2.000 do 2.999 punktów.
 • Platinum – od 3.000 do 3.499 punktów.
 • Diamond – od 3.500 punktów.

Uzyskanie odpowiedniego statusu uprawnia nas do udziału w konkursie. Do 04.03.2018 r. należy zalogować się w aplikacji oraz przesłać pracę konkursową. Należy także do 16.03.2018 r. utrzymać produkty, za które otrzymało się punkty. I tak – uczestnicy z odpowiednimi statusami wysyłają prace:

 • Silver – hasło promujące „Moje korzystanie z Konta Jedynego”. Będzie 25 zwycięzców – nagroda – Samsung Galaxy Tab A 7.0.
 • Gold – hasło promujące „Jak oszczędzam z Toyota Bank”. Będzie 10 zwycięzców – nagroda – Smart watch Polar V800 HR.
 • Platinum – hasło lub zdjęcie (obrazek) promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”. Będzie 10 zwycięzców – nagroda – Samsung Galxy S8.
 • Diamon – hasło lub zdjęcie (obrazek) promujące „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank”. Będzie 5 zwycięzców – nagroda – Voucher na wycieczkę o wartości 10 000 zł do zrealizowania w okresie do dnia 31.12.2018 r.

Długość hasła nie może być większa niż 250 znaków, a zdjęcie większe niż 500 kb. Przesłanie haseł i zdjęć (prac konkursowych) będzie możliwe od 15.02.2018 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 23.03.2018 r. przez specjalne Jury, a do 31.03.2018 r. będzie należało uzupełnić dane do wysyłki nagród. Jak widać nagrody są bardzo dobre, ale nie wiadomo jaki gust będzie miało Jury. Nie przepadam za takimi konkursami, zadowolę się kwotą 50 zł.

klub korzyści


Regulamin „Akcja Klub Korzyści”.


*Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy otworzyli konto w ramach jednej z poprzedni akcji:

 • Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3” URL: lokata.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl.
 • Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl
 • Promocja „Lokata 130 dni z premią” URL: lokata130dni.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” URL: aktywnizyskuja.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” URL: duetlokat1.zpremia.pl.
 • Akcja promocyjna „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” URL: duetlokat1groupon.zpremia.pl.
 • Klienci Banku, którzy założą i utrzymają aktywne Konto Jedyne w Banku w ramach akcji promocyjnych organizowanych w Okresie Akcji wspólnie przez Organizatora i Bank niewymienionych, powyżej, ale wyraźnie oznaczonych, jako uprawniających do wzięcia udziału w Akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.