Lokata na Nowe Środki II w Getin Banku – przedłużenie

Lokata na Nowe Środki II

W Getin Banku jak się można było spodziewać została przedłużona oferta Lokaty na Nowe Środki (II). Dokładnie w dniu wczorajszym wystartowała 15-ta edycja. 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki oprocentowana jest na 2%, czas trwania to 4 miesiące z można ją założyć całkowicie online bez konieczności otwarcia czy posiadania konta osobistego. Jedyny minus to konieczność wpłaty nowych środków. Obecnie to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.01.2017 r., czyli nadal ponad 3 miesiące temu. Lokata na Nowe Środki II w obecnej edycji będzie w ofercie Getin Banku do końca długiego weekendu, czyli do 03.05.2017 r.

Standardowo pisze o Lokacie na Nowe Środki II w Getin Banku ponieważ do jedna z nielicznych propozycji lokat krótkoterminowych z oprocentowaniem sięgającym 2%. Co prawda jest kilka innych, lepszych propozycji ale niestety stosunkowo niewiele. Tylko kilka banków aktywnie walczy o nasze oszczędności. Standardowo na promocyjnym oprocentowaniu można ulokować do 200.000 zł. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. Oprocentowanie pozostałych lokat w Getin Banku zmieniło się nieznacznie – spis poniżej.

Lokaty w Getin Banku – aktualna oferta:
  • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
  • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2%.
  • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,75%.
  • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,90%.
  • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem 1,90%.
  • 24-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,30%.
  • 36-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,40%.

Zakładając lokaty w placówkach Getin Banku (Tradycyjne oraz Progresywne) otrzymamy oprocentowanie mniejsze o 0,10% lub 0,15%. Warto więc robić to samemu za pośrednictwem bankowości internetowej. Bardzo dobre oprocentowane Lokaty Rentierskie dostępne są tylko dla posiadaczy kont osobistych w Noble Banku. Jak zwykle wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2% zapraszam tutaj:

Lokata na Nowe Środki II


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 15 EDYCJA”.


O Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku z oprocentowaniem nawet 2,50% pisałem wcześniej tutaj:

Lokata na Nowe Środki II

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.