Promocje bankowe raport październik 2016

Promocje bankowe raport październik 2016

Witam. Standardowo w ostatnim dniu miesiąca publikuję na swojej stronie raport Promocje bankoweczyli krótkie podsumowanie moich sukcesów związanych z promocjami bankowymi. Pokazuję ile, za co i w jaki sposób udało mi się dorobić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych dzięki uprzejmości naszych banków. Nic tak nie cieszy jak wyrwanie bankom kilku złotych więc wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do przejrzenia raportu za październik.

Wrzesień dla mnie i dla mojej narzeczonej był miesiącem rekordowym. Tak rekordowym, że wpływy musiałem wypunktować. Łącznie w poprzednim miesiącu otrzymaliśmy od kilku banków ponad 500 zł. Niestety takie wpływy zdarzają się niezwykle rzadko. Październik jest już skromniejszy ale nadal wpływy są bardzo duże.

Moje wpływy opierały się jedynie na uprzejmości T-Mobile Usługi Bankowe. Standardowo otrzymałem 15 zł za transakcje kartą do konta i 100,10 zł na kartę kredytową. Ponieważ promocja Orange Finanse się dla nas skończyła to były całe moje wpływy. Ale 115,10 zł to nie mało. Moja narzeczona otrzymała za to 250 zł od Credit Agricole. Łącznie na nasze konta wpłynęło 365,10 zł. Premia w mBanku jeszcze nie się nie naliczyła a w T-Mobile Usługi Bankowe nie wypełniliśmy niestety warunku. Teraz pora na rozejrzenie się za innym bankiem aby zlikwidować konto w Credit Agricole i otrzymać dodatkowe 100 zł.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 1.271,07 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.157,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 5.844,27 zł.

W zeszłym miesiącu pękła granica 5.000 zł a w przyszłym powinniśmy przebić 6.000 zł. Średnia miesięczna naszych wpływów wynosi ponad 195 zł. Na głowę wychodzi prawie po 100 zł. Są to dochody realizowane bez większych problemów. Póki co największy koszt to 7,90 zł za obsługę konta w Credit Agricole. Stałe wpływy będzie zapewniał T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowe po 100 zł powinno wpłynąć od Credit Agricole, co nie co dorzuci także mBank. Tym razem muszę też pamiętać, aby w końcu założyć konto w ING Banku Śląskim z premią 100 zł. O tej promocji przypomniałem sobie ostatnio za późno. Niedługo nowa promocja pojawi się również w znanym zielonym banku.


Z aktualnym propozycjami banków można się zapoznać tutaj:

NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Promocje bankowe raport październik 2016

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.