100 zł za Konto w PKO BP w programie Mam PKO

100 zł za Konto w PKO BP warunki

Ostatni tydzień stoi u mnie pod znakiem PKO BP. W poniedziałek pisałem o Lokacie Kapitał na Własny Kąt, w środę o możliwości składania wniosku do programu Rodzina 500+ przez bankowość internetową, w piątek o Koncie za Zero z premią 100 zł a dzisiaj przyszedł czas na opisanie promocji Mam PKO. W ramach IV edycji programu Mam PKO można zyskać 100 zł za Konto w PKO BP otwarte z polecenia. Osoba, która skutecznie poleci nowego klienta otrzymać także 50 zł. Program Mam PKO skierowany jest do nowych klientów PKO BP, którzy od 22.02.2013 r. nie posiadali w tym banku żadnego konta. Czyli okres karencji wynosi 3 lata. Promocja trwa tym razem do 21.05.2016 r.

Program Mam PKO jest bliźniaczo podobno do opisywanej przeze mnie programu Mam Inteligo (z której tak jak obiecałem korzystam). Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 100 zł za Konto w PKO BP należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby. W programie Mam PKO należy wcześniej się zarejestrować.

Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam PKO i zarabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta w PKO BP. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

IV edycja Mam PKO podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap trwał od 22.02 do 22.03.2016 r.
 • II etap trwa od 23.03 do 21.04.2016 r.
 • III etap trwa od 22.04 do 21.05.2016 r.

Aby otrzymać 100 zł za Konto w PKO BP należy:

 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych.

Obie transakcje powinny być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu Mam PKO można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS. Po spełnieniu tych dwóch w miarę prostych warunków nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 75 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiliśmy do promocji (otworzyliśmy konto). Także w ciągu 75 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Obie nagrody wpłyną w pełnej wysokości. Osoby polecające mogą otrzymać dodatkową premię.

Dodatkowa premia w programie Mam PKO:

 • 1.000 zł dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń, .
 • 600 zł dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 zł dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

W ramach programu Mam PKO można otworzyć PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Superkonto Oszczędne, PKO Konto Pogodne, Pakiet Biznes Debiut 18, Pakiet Biznes Rozwój, Pakiet Biznes Komfort Plus, Pakiet Biznes Sukces Plus, Pakiet Mobilny dla Firm. W przypadku osób w wieku 18-26 lat najlepsze jest PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Druga rozsądna opcja to PKO Konto za Zero.


Konto za Zero w PKO BP to:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6,9 zł.
 • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Podsumowując warunki kolejnego programu Mam PKO są bardzo łatwe do spełnienia. Niestety ja nie mogę skorzystać ponieważ dosłownie kilka dni temu zamknąłem konto osobiste w PKO BP. To moje pierwsze od kilku lat konto osobiste, które otwierałem w celach innych niż dostanie premii. Stosunkowo niewiele trzeba zrobić aby Konto za Zero stało się bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych 100 zł za Konto w PKO BP zapraszam tutaj:

100 zł za Konto w PKO BP mam pko


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.