Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP

konto za zero z premią 100 zł pko bpi

Wczoraj po raz kolejny pojawiła się promocja bankowa, dzięki której za spełnienie prostych warunków można otrzymać dodatkowe pieniądze. Tym razem można otworzyć Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP. Warunek jest bardzo prosty do spełnienia – wystarczy otworzyć Konto za Zero i wydać za pomocą aplikacji mobilnej IKO 10 zł. Promocja ważna jest do 31.03.2016 r. lub do wyczerpania puli 80.000 zł przeznaczonych na premie. Czyli premię otrzyma pierwsze 800 osób, które spełnią warunki promocji.

Promocja skierowana jest do nowych klientów PKO BP, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byli i nie są stroną umowy o prowadzenie rachunku bankowego w PKO BP. Czyli jeżeli zdążyliśmy zamknąć konto w PKO BP przed 25.02.2015 r. to z tej promocji możemy skorzystać.

Aby założyć Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP należy zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP>>>

konto za zero z premią 100 zł pko bp warunki

Następnie należy:

  • Za pomocą przesłanego linku aktywacyjnego wypełnić i przesłać do PKO BP wniosek poprzez „Otwórz PKO Konto za Zero”.
  • Wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez PKO BP faktu otwarcia przez Uczestnika Konto za Zero z premią 100 zł i spełnienia warunków promocji.
  • W ciągu 30 dni od wysłania wniosku zawrzeć umowę z PKO BP.
  • W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy wykonać w punktach usługowo – handlowych, bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji wykonywanych przez internet), korzystając z aplikacji IKO (BLIK) o łącznej wartości co najmniej 10 złotych.
  • W dniu wypłaty premii mieć aktywne Konto za Zero.

Prawo do premii przysługuje pierwszym 800 uczestnikom, którzy spełnią wymagane warunki. O przyznaniu premii uczestnik zostanie powiadomiony poprzez wiadomość e-mail do 25.06.2016 r. Będzie należało zalogować się na specjalnej stronie i uzupełnić swoje dane osobowe oraz numer otwartego Konta za Zero. Dane te należy uzupełnić w ciągu 14 dni od otrzymania maila z powiadomieniem o przyznaniu premii. Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana w ciągu 14 dni roboczych od dnia wysłania informacji o przyznaniu premii.

Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP to:

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6,9 zł.
  • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Jak widać Konto za Zero z premią 100 zł w PKO BP może być całkowicie bezpłatne. Wystarczy być umiarkowanie aktywnym klientem PKO BP. Minus to ograniczenie premii do pierwszy 800 osób, które spełnią warunki promocji. Choć ta pula nie wyczerpie się tak szybko, to zainteresowani powinni się śpieszyć. Jednocześnie równolegle trwa alternatywna promocja „Mam PKO”. Za otwarcie konta osobistego w PKO BP z polecenia można zyskać 100 zł premii, ale jest dłuższy okres karencji (3 lata) oraz trzeba zrobić obrót kartą debetową na kwotę 200 zł. Ale po spełnieniu tych warunków premię otrzyma każdy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.