Lokata Superprocentująca oraz Konto Oszczędnościowe EKOprofit w BOŚ Banku

lokata superprocentująca BOŚ Bank

Aktualizacja 23.01.2016 r.

BOŚ Bank jest jednym z mniejszych banków, który oferuje całkiem solidne oprocentowanie na lokatach oraz kontach oszczędnościowych. Od czasu do czasu potrafi kusić bardzo dobrą promocją. Wczoraj w BOŚ Banku pojawiła się bardzo dobra 6-miesięczna Lokata Superprocentująca z oprocentowaniem nawet 3% 2,80% oraz Konto Oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem nawet 3,25% do kwoty 50.000 zł przez 5 miesięcy. Najwyższe oprocentowanie zarezerwowane jest dla aktywnych klientów BOŚ Banku. Oferta ważna jest od 13.11.2015 r. i trwa do odwołania (w dniu 23.01.2016 r. zmieniło się oprocentowanie Lokaty Superprocentującej).

Lokata Superprocentująca – warunki:

 • Kwota minimalna 1.000 zł, maksymalnej kwoty nie ma.
 • Oprocentowanie dla nowych środków:
  • 2,80 dla posiadaczy ROR.
  • 2,60% dla pozostałych otwierających.
 • Oprocentowanie dla starych środków:
  • 2,50% dla posiadaczy ROR.
  • 2,30% dla pozostałych otwierających.
 • Możliwość założenia dowolnej ilości lokat dla nowych i starych środków.
 • Możliwość założenia online, przez bankowość internetową, przez telefon oraz w placówkach BOŚ Banku.

Lokata Superprocentująca najlepiej prezentuje się w wydaniu dla nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad sumę środków zgromadzonych w BOŚ Banku na dzień 31.12.2015 r. Jak widać BOŚ Bank tym razem preferuje klientów posiadających w tym banku także konto osobiste. Lokata Superprocentująca (a raczej EKOlokata) w wydaniu dla posiadaczy ROR jest obecnie najlepszą lokatą bankową na okres 6 miesięcy – szczegóły w moim ostatnim rankingu.


Druga propozycja BOŚ Banku to Konto Oszczędnościowe EKOprofit. Oprocentowanie standardowe wynosi 2% do kwoty 500.000 zł oraz 2,25% dla nadwyżki ponad tą kwotę. W promocji oprocentowanie może zostać podniesione do wysokości 3,25% do kwoty 50.000 zł na okres 5 miesięcy pod warunkiem posiadania ROR z kartą debetową i wpływami minimum 1.000 zł miesięcznie. Pozostali uczestnicy promocji nie będący aktywnymi klientami BOŚ Banku otrzymają oprocentowanie w wysokości 2,75% do kwoty 50.000 zł na okres 5 miesięcy.

Do promocji Konta Oszczędnościowego EKOprofit mogą przystąpić nowi klienci, którzy:

 • Na dzień 31.10.2015 r. nie byli współposiadaczami ani posiadaczami konta oszczędnościowego w BOŚ Banku.
 • Posiadały konto oszczędnościowe w BOŚ Banku przed 01.01.2015 r. oraz:
  • Nie dokonywały wpłat i wypłat (gotówkowych i bezgotówkowych) w okresie 01.01 – 31.10.2015 r.
  • Saldo ich konta oszczędnościowego nie przekraczało w tym okresie kwoty 1.000 zł.

lokata superprocentująca ekoprofit BOŚ Bank

Czyli promocja związana z Kontem Oszczędnościowym EKOprofit przeznaczona jest dla nowych, aktywnych klientów BOŚ Banku, ewentualnie dla klientów, którzy w tym roku nie wykazywali żadnej aktywności na koncie oszczędnościowym. Aktywni klienci BOŚ Banku zapłacą mniej za drugi i kolejny przelew z EKOprofitu – 5 zł, podczas gdy pozostali klienci już 10 zł. Także Konto Oszczędnościowe EKOprofit w wydaniu dla aktywnych klientów to obecnie najlepsze konto oszczędnościowe na rynku. A wbrew pozorom niewiele trzeba robić, aby otrzymać promocyjne oprocentowanie. Konto osobiste w BOŚ Banku jest darmowe (EKOkonto bez Kosztów i konto internetowe w Bossabanku), koszt karty to 4 – 5 zł miesięcznie (w przypadku EKOkonta bez Kosztów karta może być darmowa wydaniu 200 zł).

W Boś Banku można mieć także Konto Oszczędnościowe Więcej za Mniej w powiązaniu z EKOkontem bez Kosztów. Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Więcej za Mniej wynosi wtedy 4% do kwoty 10.000 dla klientów zasilających EKOkonto bez Kosztów kwotą 1.000 zł oraz posiadających aktywną kartę debetową. Mniej aktywni posiadacze EKOkonta bez Kosztów otrzymują oprocentowanie w wysokości 3,50% do kwoty 10.000 zł. Dla nadwyżki ponad 10.000 zł jest to oprocentowanie odpowiednio 2% i 2,25%. Nie zmieniła się oferta pozostałych promocyjnych lokat w BOŚ Banku. Choć najlepiej prezentuje się Lokata Superprocentująca.


Pozostała oferta promocyjnych lokat w BOŚ Banku:

 • 1-miesięczna EKOlokata bez Kantów z oprocentowaniem 3% dla nowych klientów.
 • 4-miesięczna EKOlokata Korzystna z oprocentowaniem 2,80% 2,55% dla nowych środków oraz 2,30% starych środków.
 • 9-miesięczna EKOlokata Wysokoprocentująca z oprocentowaniem 2,65% dla nowych środków oraz 2,30% dla starych środków.
 • 12-miesięczna EKOlokata z Bonusem z oprocentowaniem 2,50% i ewentualnym bonusem 0,50%.
 • 25-miesięczna EKOlokata Urodzinowa z oprocentowaniem 2,75% oraz ewentualnym bonusem 0,25%.
 • 3-, 6- lub 12-miesięczna EKOlokata EUROzyskowna w euro z oprocentowaniem odpowiednio 0,60%, 0,85% lub 1,05%.

Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.