EKOlokata Wysoko Procentująca w BOŚ Banku

ekolokata wysoko procentująca BOŚ Bank

Aktualizacja 13.11.2015 r.

Od wczoraj w ofercie BOŚ Banku dostępna jest 9-miesięczna EKOlokata Wysoko Procentująca z oprocentowaniem 2,65% dla nowych klientów i/lub nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczona na dzień 30.04.2015 r. 31.08.215 r. 31.10.2015 r.EKOlokatę Wysoko Procentującą można założyć także ze „starych środków” ale oprocentowanie spada wtedy do 2,30%. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.000 zł – górnego limitu lokaty nie ma. Można założyć dowolną ilość EKOlokata Wysoko Procentujących zarówno na nowe i jak na stare środki.

EKOlokata Wysoko Procentująca będzie w ofercie BOŚ Banku do odwołania. Można ją otworzyć w placówkach BOŚ Banku, poprzez infolinię, przez system bankowości internetowej lub wypełniając wniosek online. Nie ma obowiązku posiadania w BOŚ Banku konta osobistego. Pozostała oferta depozytowa BOŚ Banku uległa pewnej modyfikacji. Nadal dostępna jest 12-miesięczna EKOlokata z Bonusem oraz 4-miesięczna EKOlokata Korzystna. Jednocześnie z oferty BOŚ Banku zniknęła EKOlokata Specjalna. O szczegółach pozostałej oferty depozytowej BOŚ Banku można poczytać tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

  1. Super informacje co do tych wszystkich bankow oraz ich produktow. Interesuje mnie ta lokata superprocentujaca na 2,80 % w BOS Banku w skali roku na 6 albo wiecej miesiecy. Niestety nie mam tam konta ale chce otworzyc lokate na ta stope zwrotu. Gdzie moge otworzyc ta lokate w tym banku? Niestety nie moge znalezc strony internetowej tego banku. Z gory bardzo dziekuje na Panstwa odpowiedz z interesujaca mnie informacja.
    Z poszanowaniem
    B.W.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.