Lokata Bezkonkurencyjna ponownie w ofercie Idea Banku

lokata bezkonkurencyjna oprocentowanie idea bank maj

Po ponad 3 tygodniach do oferty Idea Banku powróciła 4-miesięczna Lokata Bezkonkurencyjna. Tak samo jak poprzednio oprocentowanie Lokaty Bezkonkurencyjnej deklasuje konkurencję – to aż 3,15% bez konieczności wpłacania nowych środków. Właściwie wszystkie warunki otwierania i prowadzenia Lokaty Bezkonkurencyjnej są taki same jak poprzednio tylko tym razem jest 5 dni na opłacenie wniosku. Ale nie trzeba być nowym klientem, wpłacać nowych środków ani zakładać w Idea Banku konta osobistego. Lokata Bezkonkurencyjna jest dostępna całkowicie online. Jak zwykle będzie ona w ofercie Idea Banku do odwołania. Lokata Bezkonkurencyjna w dniu 22.06.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Bezkonkurencyjna – pozostałe warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • Lokata odnawialna na taki sam okres standardowym oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
 • 5 dni na opłacenie wniosku.
 • Zerwanie Lokaty Bezkonkurencyjnej przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

lokata bezkonkurencyjna idea bank

W ofercie Idea Banku nadal znajduje się także: Lokata Cloud, Lokata Power, Lokata Nr 1, Lokata Stabilna, Lokata FAIR PLAY oraz Lokata Beztroska. O wszystkich tych lokatach można poczytać tutaj. Jak zwykle nowych klientów zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy na 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata bezkonkurencyjna lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. mca napisał(a):

  Już jej nie ma, smutek.

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Szkoda.

  Pojawiły się Lokaty Zyskujące w jej miejsce ale ze słabym oprocentowaniem…

 3. Aneta napisał(a):

  Ta lokata pojawia się i znika. Trzeba obserwować, bo jest niesamowicie korzystna. Mnie udało się wypałać i skorzystałam. Teraz moj brat czeka aż znów się pojawi. Na pewno jeszcze będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.