EKOlokata Urodzinowa oraz EKOlokata EUROzyskowna w BOŚ Banku

ekolokata urodzinowa

Aktualizacja 13.11.2015 r.

W ofercie Banku Ochrony Środowiska z okazji 25-lecia istnienia tego banku pojawiły się dwie nowe lokaty: EKOlokata Urodzinowa oraz EKOlokata EUROzyskowna. Pierwszą propozycją jest 25-miesięczną EKOlokata Urodzinowa z oprocentowaniem 2,75%. EKOlokata Urodzinowa dostępna jest dla wszystkich klientów BOŚ Banku – nie ma obowiązku wpłaty nowych środków ani posiadania konta osobistego. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.000 zł, kwoty maksymalnej nie ma. Jeden klient może założyć więcej niż jedną EKOlokatę Urodzinową. Dodatkowo można otrzymać bonus w wysokości 0,25% gdy posiadamy lub zdecydujemy się założyć wraz z EKOlokatą Urodzinową konto osobiste i będziemy je zasilać swoim wynagrodzeniem w kwocie nie niższej niż 1.000 zł miesięcznie przez cały okres trwania EKOlokaty Urodzinowej. Przy okazji od 02.10.2015 r. zostało zwiększone także oprocentowanie EKOlokaty Korzystnej do aż 2,80%.

ekolokata urodzinowa ekolokata eurozyskowna

Druga propozycja to EKOlokata EUROzyskowna w euro dla nowych środków. EKOlokata EUROzyskowna to właściwie 3 lokaty: na 3 miesiące z oprocentowaniem 0,60%, 6-miesięcy z oprocentowaniem 0,85% oraz 12-miesięczna z oprocentowaniem 1,05%. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować na EKOlokacie EUROzyskownej to 100 euro. Do otwarcia EKOlokat EUROzyskownych niezbędne jest posiadanie w BOŚ Banku konta w euro. Oprocentowanie dla starych środków to odpowiednio 0,30%, 0,40% oraz 0,70%.

ekolokata urodzinowa ekolokata eurozyskowna korzystna

BOŚ Bank zdecydował się także na podwyższenie oprocentowanie EKOlokaty Korzystnej. EKOlokata Korzystna to obecnie 4-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,80% dla nowych środków oraz 2,30% dla starych środków. Nadal można założyć dowolną ilość EKOlokat Korzystnych, każdą na kwotę co najmniej 1.000 zł. Nie zmieniło się za to oprocentowanie 9-miesięcznej EKOlokaty Wysokoprocentującej – 2,65% dla nowych środków oraz 2,30% dla starych środków oraz 12-miesięcznej EKOlokaty z Bonusem (2,50% + 0,50% ewentualnego bonusu). Więcej o obu lokatach pisałem tutaj i tutaj. Zmieniła się tylko definicja nowych środków dla wszystkich lokat – to  nadwyżka ponad stan posiadania na rachunkach obliczony na dzień 31.08.2015 r. 31.10.2015 r. (także tej w euro). Wszystkie EKOlokaty można założyć bez konieczności posiadania w BOŚ Banku konta osobistego.

Oferta promocyjnych lokat w BOŚ Banku – podsumowanie:

  • 1-miesięczna EKOlokata bez Kantów z oprocentowaniem 3% dla nowych klientów.
  • 4-miesięczna EKOlokata Korzystna z oprocentowaniem 2,80% dla nowych środków oraz 2,30% starych środków.
  • 9-miesięczna EKOlokata Wysokoprocentująca z oprocentowaniem 2,65% dla nowych środków oraz 2,30% dla starych środków.
  • 12-miesięczna EKOlokata z Bonusem z oprocentowaniem 2,50% i ewentualnym bonusem 0,50%.
  • 25-miesięczna EKOlokata Urodzinowa z oprocentowaniem 2,75% oraz ewentualnym bonusem 0,25%.
  • 3-, 6- lub 12-miesięczna EKOlokata EUROzyskowna w euro z oprocentowaniem odpowiednio 0,60%, 0,85% lub 1,05%.

Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc EKOlokaty BOŚ Bank przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafiają do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.