Promocje bankowe raport październik 2015

Promocje bankowe raport październik 2015

Witam. Minął już kolejny miesiąc więc pora na mój cykliczny raport z moich promocji bankowych. Jak zwykle publikuję raport mówiący o tym, z jakich promocji bankowych skorzystałem i jakie kwoty wpłynęły na moje konto. Choć raczej powinienem napisać o wpływach na moje konta – mam ich obecnie „tylko” 6. Standardowo zainteresowanych tym, jak w dosyć prosty sposób dorabiam kilkadziesiąt złotych miesięcznie zapraszam na mój raport z promocji bankowych za październik 2015. Po co płacić bankom skoro to banki mogą nam płacić za korzystanie z produktów bankowych.

Wrzesień był dla mnie dobrym miesiącem, w którym dzięki dwóm promocjom otrzymałem aż 150 zł. Październik jest już o wiele skromniejszy – jedyny wpływ to kwota 50 zł za korzystanie z promocji Konta Avctive z promocji na Grouponie. Co prawda nowych promocji bankowych nie brakuje ale z większości jestem wyłączony, a z niektórych nie chce korzystać aby nie stracić premii z bycia nowym klientem. Jeden wpływ w wysokości 50 zł nie nokautuje ale mnie i tak bardzo cieszy.

Standardowo kwotę 50 zł doliczam do ogólnej sumy, którą uzyskałem od banków w ramach promocji bankowych. Od zeszłego miesiąca wynik ten prezentuję w rozbiciu na trzy sumy: wpływy od początku roku, wpływy od początku prowadzenia bloga oraz wpływy z promocji bankowych razem z moją narzeczoną. Większość z nas ma żonę/narzeczoną/dziewczynę czy po prostu rodzinę. Nie ma sensu posiadania kont wspólnych. Praktycznie nic to nie zmienia a tracimy szansę na zyskanie drugiej premii bankowej.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 1.061,50 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.736,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.086,50 zł.

Jak widać wpływy te nie są małe. Razem z narzeczoną wychodzi ponad 160 zł miesięcznie. To kwota nie do pogardzenia w większości domowych budżetów. Rocznie da to właściwie dodatkową dosyć solidną jak na polskie warunki wypłatę. A to wszystko przy minimalnych kosztach własnych wynoszących mniej niż 50 zł. Nawet dostałem ostatnio wyciąg z Citibanku z informacją, że mam nadpłatę na zamkniętej karcie kredytowej w wysokości 18 zł. Jak się okazało niepotrzebnie przelałem pieniądze na opłatę za kartę. Taka miła niespodzianka.

Jak wspomniałem na początku mam obecnie konto osobiste „tylko” w 6 bankach. W zeszłym miesiącu zamknąłem konta w dwóch bankach w listopadzie przymierzam się do zamknięcia kont w dwóch następnych. W sumie wystarczy wysłać list polecony, odczekać 30 dni i po problemie. A później jest szansa, że zostaniemy potraktowani jako nowy klient. Ostatnio naliczyłem, że jestem lub byłem już klientem 19 banków do tej pory. Czasem z wyboru, czasem „do planu sprzedażowego” a ostatnio dla promocji bankowych. Jak to opowiadam znajomym to się łapią za głowę ale jak widać to nic skomplikowanego i strasznego. A wręcz przeciwnie. I wcale nie dzwonią do mnie codziennie i nie wysyłają tony reklam. Więc standardowo zachęcam do skorzystania z aktualnych promocji bankowych, których spis można znaleźć poniżej. Jest w czym wybierać. Choć należy się śpieszyć bo niektóre są ważne tylko do dzisiaj.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.