Lokata Bezkarna i 150 zł do wydania na Groupon.pl w promocji Bezkarny Zysk

lokata bezkarna bezkarny zysk

W dniu wczorajszym pojawiła się na serwisie Groupon.pl kolejna promocja związana z produktami bankowymi. Sam korzystałem z promocji Konta 360º w Banku Millennium a obecnie korzystam z promocji Konta Active w Eurobanku. Obecnie można otworzyć za pośrednictwem Groupon.pl Lokatę Bezkarną i otrzymać 150 zł w środkach Groupon. Promocja nazywa się „Bezkarny Zysk” i można do niej przystąpić do 05.11.2015 r. lub do wyczerpania 1.000 sztuk dostępnych Groupon-ów.

Aby otrzymać 150 zł do wykorzystania na serwisie Groupon.pl należy otworzyć bardzo dobrą 3-miesięczną Lokatę Bezkarną z oprocentowaniem 3,20% w BGŻ Optimie. O Lokacie Bezkarnej więcej pisałem tutaj. Do promocji „Bezkarny Zysk” mogą przystąpić klienci, którzy od 23.10.2014 r. do 22.10.2015 r. nie byli stroną Umowy Ramowej.

Aby przystąpić do promocji „Bezkarny Zysk” należy:

  • Zakupić na stronie Groupon.pl kupon o wartości 5 zł.
  • Na stronie promocji Bezkarny Zysk wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny udzielając wszystkich niezbędnych zgód.
  • Po przesłaniu formularza otrzymamy na adres e-mail wiadomość potwierdzającą objęcie promocją Bezkarny Zysk.
  • Za pośrednictwem linku na stronie promocji Bezkarny Zysk otworzyć do 07.11.2015 r. Lokatę Bezkarną na co najmniej 1.000 zł oraz utrzymać ją do 08.12.2015 r.

Nagroda 150 zł zostanie wypłacona do 16.12.2015 r. w postaci środków Groupon. Środki te będzie można wykorzystać do 31.03.2016 r. Podsumowując to bardzo dobra promocja ale szkoda, że pieniądze są przelewane w postaci środków wykorzystania na serwisie Groupon.pl. Zbyt rzadko korzystam z tego serwisu i wolałbym jednak (nawet mniejszą) gotówkę do ręki/na konto. Poza tym obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Lokaty Bezkarnej. Ale jeżeli ktoś często korzysta z Groupon-u to jak najbardziej promocją powinien się zainteresować.

lokata bezkarna bezkarny zysk promocja


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.