Nowa Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie

lokata bezkarna nowa czerwiec

BGŻ Optima od czerwca zmienił warunki dotyczące cieszącej się dużym zainteresowanie Lokaty Bezkarnej. Zmiany są dwie: jedna na plus i jedna na minus. Nowa Lokata Bezkarna to obecnie 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 100.000 zł. Zmiany są więc spore – została zwiększona maksymalna kwota jaką można ulokować – wcześniej było to 20.000 zł. Ale zostało za to obniżone oprocentowanie z 4% do 3,20%. Oprocentowanie nadal jest korzystne ale już nie tak bardzo jak jeszcze kilka dni temu.

Lokatę Bezkarną można zerwać w każdym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek za faktyczny okres utrzymywania lokaty. Lokata Bezkarna dostępna jest tylko dla nowych klientów, którzy w ostatnich 12 miesiącach nie byli posiadaczami konta oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony to zamiast Lokaty Bezkarnej zostanie założona Lokata Standardowa z oprocentowaniem 2%.

lokata bezkarna konto oszczędnosciowe BGŻ Optima czerwiec

Zakładając Lokatę Bezkarną można wpłacić swoje oszczędności na otwierane wspólnie z tą lokatą Konto Oszczędnościowe. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 3% do kwoty 100.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 27.05.2015 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez dwa miesiące – do 28.07.2015 r. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z BGŻ Optimą zapraszam tutaj:

lokata bezkarna czerwiec

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Anna napisał(a):

    Oferta wygląda ciekawie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.