Lokata Video oraz pozostałe lokaty w Raiffeisen Polbanku

loakta video oprocentowanie

Aktualizacja 29.02.2016 r.

W Raiffeisen Polbanku pojawia się dosyć sporo innowacyjnych produktów. Kilka dni temu pisałem produkcie inwestycyjnym Wymarzone Perspektywy a trochę wcześniej o ciekawym Koncie Wymarzony Cel. W Raiffeisen Polbanku od dłuższego czasu znajdują się także w miarę dobrze oprocentowane R-Lokaty na nowe środki. Od kilku dni można także założyć 3-miesięczną Lokatę Video z oprocentowaniem 2,85% 2,65% 2,20% (zmiana od 29.02.2016 r.) od 3.000 do 50.000 zł. Lokata Video dostępna jest tylko dla klientów z aktywnych dostępem do R-Online (bankowości internetowej), którzy aktywują bezpłatną usługę Video Advisor. W przypadku Lokaty Video nie ma obowiązku wpłaty nowych środków.

Lokata Video – warunki:

 • Dla posiadaczy kont osobistych z dostępem R-Online oraz Video Advisor.
 • Dla nowych i starych środków.
 • Minimalna kwota 3.000 zł, maksymalna 50.000 zł.
 • 3-miesieczny okres Lokaty Video.
 • Brak odnowienia.
 • Zerwanie Lokaty Video powoduje utratę naliczonych odsetek.

Aby założyć Lokatę Video należy wykonać następujące czynności:

lokata video lokaty w raiffeisenLokata Video to bardzo dobra propozycja choć szkoda, że maksymalna kwota to tylko 50.000 zł. Nie trzeba też udawać się do placówki Raiffeisen Polbanku – wszystko można załatwić online. Pozostała oferta Lokat w Raiffeisen Polbanku nie uległa zmianie od ostatnich wrześniowych obniżek.

Pozostałe Lokaty w Raiffeisen Polbanku:

 • R-Lokata na 3-miesiące z oprocentowaniem 2,40% dla nowych środków, od 05.01 oprocentowanie 2,30%. Z dniem 29.02.2016 r. wycofana z oferty.
 • R-Lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,50% dla nowych środków, od 05.01 oprocentowanie 2,25%. Z dniem 29.02.2016 r. wycofana z oferty.
 • R-Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 0,35% dla nowych środków w EUR. Z dniem 29.02.2016 r. wycofana z oferty.
 • R-Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 0,50% dla nowych środków w USD. Z dniem 29.02.2016 r. wycofana z oferty.
 • Lokata Mobilna na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,60%.
 • Lokata Lojalny Bank na 3 miesiące z oprocentowaniem 2%.
 • Lokata Lojalny Bank na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,90%.
 • e-Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,80%.
 • e-Lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,60%.

W przypadku R-Lokat nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczona na 25-ty dzień miesiąca poprzedzającego miesiąc założenia R-Lokaty. Każdy klient może otworzyć dowolną ilość R-Lokat, lecz ich łączna kwota nie może przekroczyć 500.000 zł (oraz odpowiednio 50.000 euro oraz 50.000 usd). R-Lokaty dostępne są tylko w placówkach Raiffeisen Polbank – minimalna kwota, którą trzeba ulokować to 3.000 zł.

Lokatę Mobilną jak sama nazwa wskazuje można założyć poprzez bankowości mobilną. Minimalna kwota Lokaty Mobilnej to 1.000 zł, maksymalna to 10.000 zł. Lokaty Lojalny Bank dostępne są tylko dla klientów przelewający na konto osobiste w Raiffeisen Polbanku swoje wynagrodzenie (lub dla tych, którzy otworzą takie konto i podpiszą w placówce dyspozycję przelewu wynagrodzenia). Lokatę Lojalny Bank można otworzyć tylko w placówkach Raiffeisen Polbanku po podpisaniu Regulaminu Oferty Specjalnej Lojalny Bank.

Użytkownicy bankowości internetowej mogą także otworzyć 3-miesięczną lub 6-miesięczną e-Lokatę. Obie e-Lokaty można otworzyć na kwotę od co najmniej 3.000 zł. Nie ma kwoty maksymalnej e-Lokat, jak też nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Pozostała oferta Lokat w Raiffeisen Polbanku nie jest godna uwagi – oprocentowanie nie osiąga poziomu 2% (czyli mojej stawki minimalnej). Na Koncie Wymarzony Cel można otrzymać oprocentowanie w wysokości 1,50% plus 0,50% bonusu za brak wypłat i regularne dopłacanie.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

3 Komentarze

 1. raiffeisen zasypuje tymi ofertami ostatnio. na „wymarzony cel” się załapałam. puścili też do sieci nową ofertę na karty kredytowe. wzięło ich na aktywność na koniec roku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.