EKOkonto bez Kosztów z bonem sportowym lub wysokim oprocentowaniem

ekokonto bez kosztów bon sportowy konto oszczędnościowe

Witam. W drugiej połowie miesiąca uzupełniam na mojej stronie informacje o aktualnych obecnie promocjach związanych z otwieraniem i używaniem konta osobistego. Od dłuższego czasu w BOŚ Banku znajduję się EKOkonto bez Kosztów. Możemy otworzyć EKOkonto bez Kosztów w wersji standardowej – tutaj otrzymamy oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Więcej za Mniej w wysokości 4% do kwoty 10.000 zł lub EKOkonto bez Kosztów z bonem sportowym na rower lub inny sprzęt sportowy do sklepu Decathlon. Promocja trwa od 03.06.2015 r. do odwołania

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Więcej Za Mniej wynosi 4% pod warunkiem zasilenia EKOkonta bez Kosztów kwotą minimum  1.000 zł (lub 3,50% w przypadku braku takiego wpływu). Pozostała kwota – do 20.000 zł oprocentowana jest na 2,50%, kwota od 20.000 zł do 50.000 zł – na 2,25% a kwota powyżej 50.000 zł na 2%. Choć Tabela Oprocentowania mówi o stawkach równo o 1% niższych niż oferta na stronie internetowej. Prowadzenie EKOkonta bez Kosztów w wersji standardowej jest darmowe. Bezpłatne są wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów krajowych. Aby nie płacić opłaty za kartę debetową (5 zł) należy wykonać transakcje kartą na kwotę nie niższą niż 300 zł miesięcznie.

ekokonto bez kosztów bon sportowy i wysokie oprocentowanie

Można także otworzyć EKOkonto bez Kosztów z bonem sportowym na rower lub inny sprzęt sportowy do sklepu Decathlon. Tracimy wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym ale zyskujemy bon sportowy. EKOkonto bez Kosztów nadal pozostaje darmowe ale opłata za kartę wzrasta podwójnie – do 10 zł. Dodatkowo żeby zostać zwolnionym z tej opłaty należy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 900 zł.

Uczestnicy promocji EKOkonto bez Kosztów + bon sportowy powinni:

  • Zawrzeć z BOŚ Bankiem umowę o prowadzenie rachunku oraz przystąpić do promocji.
  • Najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia EKOkonta bez Kosztów aktywować kartę debetową.
  • Wyrazić zgodę na przekazywanie przez BOŚ Bank informacji handlowych oraz propozycji zawierania umów.
  • Podać aktualny adres e-mail.

<<<Strona promocji EKOkonto bez kosztów + bon sportowy>>>

ekokonto bez kosztów bon sportowy

Promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy od dnia 01.01.2015 r. nie posiadali w BOŚ Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Promocja trwa aż 48 miesięcy i przez tyle należy utrzymywać aktywną kartę debetową do konta osobistego. Nagroda – bon sportowy – zostanie przekazana na nasz adres e-mailowy w przeciągu 7 dni od momentu otwarcia EKOkonta bez Kosztów jeżeli robiliśmy to w placówce BOŚ Banku lub w przeciągu 30 dni jeżeli EKOkonto bez Kosztów otwieraliśmy przez internet.

Nieaktywowanie karty, rezygnacja z karty lub wypowiedzenie umowy o prowadzenie EKOkonta bez Kosztów jest traktowane jako naruszenie regulaminu promocji. A za takie naruszenie jest kara:

  • W wysokości 100% przyznanej nagrody jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w promocji nastąpi w okresie pierwszych 12 miesięcy.
  • W wysokości 75% przyznanej nagrody jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w promocji nastąpi w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem.
  • W wysokości 50% przyznanej nagrody jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w promocji nastąpi w okresie pomiędzy 25 a 36 miesiącem.
  • W wysokości 25% przyznanej nagrody jeżeli naruszenie warunków uczestnictwa w promocji nastąpi w okresie pomiędzy 37 a 48 miesiącem.

BOŚ Bank obciąży w takim przypadku EKOkonto bez Kosztów. Jeżeli na tym koncie nie będzie takich środków BOŚ Bank będzie po prostu nas na odpowiednią kwotę windykował. Otrzymaną nagrodę – kupon – będzie można zrealizować do  31.05.2017 r. Bon możemy przekazać innej osobie – nie jest przypisany do właściciela rachunku. Nagrodę otrzymamy w całej wysokości – jest zwolniona podatku. Co ważne – nie trzeba jednorazowo wydać całej kwoty – każde zakupy obniżają pozostałą do wydania wartość bonu. Zakupy można realizować zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym Decathlon-u. Dodatkowo BOŚ Bank przekaże z własnych środków 5 zł od każdego założonego EKOkonta bez Kosztów na rzecz programu Fundacji BOŚ Banku „Aktywnie po zdrowie”.

Podsumowując EKOkonto bez Kosztów w wersji dla oszczędzających jak i w wersji z bonem na sprzęt sportowy to bardzo dobra propozycja. W pierwszym przypadku otrzymamy bardzo dobre oprocentowanie i tanie konto, w drugim w zamian bon sportowy. Nawet jeżeli nie zdołamy wydać 900 zł za pomocą karty debetowej to i tak promocja jest bardzo dobra. Nadal jesteśmy 120 zł do przodu (600 zł minus 48 x 10 zł z tyt. opłaty za kartę) i mamy kredyt 0%. BOŚ Bank ma też w miarę przyzwoitą ofertę depozytową o której pisałem tutaj oraz tutaj. Wszystkich zainteresowanych EKOkontem bez Kosztów zapraszam tutaj:

ekokonto bez kosztów bon sportowy decathlon konto oszczędnościowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.