Zarabiaj z eKontem Mobilnym III czyli 300 zł od mBanku

zarabiaj z ekontem mobilnym II edycja

Aktualizacja 15.11.2015 r.

Jakiś czas temu opisywałem promocję związaną z eKontem mobilnym w mBanku. Od początku lipca w mBanku aktualna jest promocja „Zarabiaj z eKontem mobilnym – II edycja”. Także i tym razem w ramach promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym – II edycja” można otrzymać do 300 zł w ciągu 6 miesięcy. Choć warunki uległy pewnym niewielkim zmianom. Do 250 zł można otrzymać w postaci 2% zwrotu za zakupu a 10 zł i 40 zł za wypełnienie wszystkich warunków promocji w każdym miesiącu jej trwania. Promocja „Zarabiaj z eKontem mobilnym – II edycja” ważna jest tym razem do 31.08.2015 r. Pojawiła się III IV edycja promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym – warunki są praktycznie takie same a oferta tym razem ważna jest do 01.11.2015 r. 11.01.2016 r.

Także i tym razem promocja „Zarabiaj z eKontem mobilnym III IV edycja” skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy w dniu złożenia wniosku o otwarcie eKonta mobilnego (lub eKonta mobilnego plus) nie są posiadaczami indywidualnego lub współposiadaczami wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Z promocji wyłączeni są także pełnomocnicy do takich rachunków. Czyli aby skorzystać z promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym – III IV edycja” należy nie mieć obecnie konta osobistego w mBanku. To dosyć łagodna definicja nowego klienta w mBanku.

Aby przystąpić do promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym – III IV edycja” oraz otrzymywać 2% zwrot za zakupy w ciągu 5 kolejnych miesięcy należy:

  • Otworzyć indywidualnie eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus wraz debetową kartą płatniczą.
  • W następnym miesiącu po zawarciu umowy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub za pomocą BLIK na kwotę minimum 250 zł.
  • Zapewnić wpływ na eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus w wysokości co najmniej 1.000 zł (wpływ nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji! ale już innej osoby tak!).
  • Przynajmniej raz w miesiącu należy zalogować się do aplikacji mobilnej.

<<<Strona promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym – III IV edycja w mBanku>>>

zarabiaj z ekontem mobilnym II edycja premia

Dodatkowo na początku 10 zł otrzymamy za pierwszą aktywację dostępu do eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus za pomocą aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 24 godzin od momentu otwarcia eKonta w mBanku. Premia w wysokości 10 zł zostanie przekazana na otwarte eKonto w ciągu 20 dni od momentu zalogowania się do aplikacji mobilnej. Z kolei 40 zł otrzymamy za spełnienie wszystkich warunków promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym – III IV edycja. Czyli należy zalogować się na początku do aplikacji mobilnej a w kolejnych 5 miesiącach zasilać eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus kwotą 1.000 zł, wydawać kartą (lub BLIK-iem) co najmniej 250 zł miesięcznie oraz logować się raz na miesiąc do aplikacji mobilnej. Po spełnieniu tych warunków kwota 40 zł zasili nasz rachunek do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy wszystkie te warunki (czyli pod koniec siódmego miesiąca).

zarabiaj z ekontem mobilnym II edycja

Jak widać warunki nie są trudne do spełnienia. Jednak należy pamiętać o bardzo ważnym szczególe. Przelew na eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus nie może pochodzić z naszego rachunku. O ile 10 zł i 40 zł nie jest trudne do otrzymani to pozostałe 250 zł już raczej tak. Aby otrzymać maksymalny zwrot za płatności trzeba zrobić obrót kartą (debetową lub kredytową) i/lub płatności BLIK w kwocie 2.500 zł miesięcznie. Zwrot za zakupy będzie wpływał do końca następnego miesiąca po miesiącu wykonania transakcji. Ja wydaję około 500 zł miesięcznie więc mógłbym liczyć na zwrot w wysokości około 10 zł. W sumie zarobiłbym więc 100 zł w ciągu 6-7 miesięcy. To i tak dużo ale póki co skupiam się na promocji Konta Active na Grouponie. Wszystkich zainteresowanych eKontem mobilnym lub eKontem mobilnym plus zapraszam do otwarcia konta tutaj:

zarabiaj z ekontem mobilnym II edycja premia promocje bankowe


Otwarcie i miesięczna obsługa eKonta mobilnego jest bezpłatna. W przypadku eKonta mobilnego plus należy zapewnić wpływ w wysokości minimum 1.000 zł miesięcznie. Niespełnienie tego warunku powoduje pobranie opłaty w wysokości 5 zł miesięcznie. W przypadku eKonta mobilnego bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash. W przypadku eKonta mobilnego plus bezpłatne są wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych oraz wypłaty i wpłaty w placówkach mBanku. To dwie podstawowe różnice pomiędzy eKontem mobilnym oraz eKontem mobilnym plus. Należy pamiętać jeszcze o miesięcznej opłacie za kartę debetową – 4 zł. Można tej opłaty uniknąć po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę nie niższą niż 200 zł.


Aktualne podobne promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.