Lokata Standardowa na 3,20% w Alior Banku

lokata standardowa w alior banku

Alior Bank jest jednym z banków, który bardzo szybko zareagował na obniżenie stóp procentowych – zmian w swojej ofercie depozytowej dokonał właściwie na następny dzień. Jednak długo nie wytrzymał w swoim postanowieniu i od wczoraj dostępna jest 4-miesięczna Lokata Standardowa z oprocentowaniem 3,20%. Czyli tak naprawdę w przypadku tej 4-miesięcznej lokaty oferta jest lepsza, niż przed obniżeniem stóp procentowych.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Alior Banku>>>

Tak jak poprzednio 4-miesięczna Lokata Standardowa na promocyjnym oprocentowaniu 3,20% dostępna jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania ustalony na dzień 08.10.2014 r. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna kwota nie została podana. Nie ma obowiązku posiadania w Alior Banku konta osobistego. Oferta jest ważna do odwołania w placówkach Alior Banku, za pośrednictwem infolinii oraz online. Choć według informacji na reklamie termin ważności oferty upływa 31.10.2014 r.


Aktualizacja listopad – oferta przedłużona do odwołania.

Promocja! Lokata 4-miesięczna


Poza tym z oferty zniknęła 7-miesięczna Lokata Standardowa oprocentowana na 2,90%. Pozostała oferta lokat oraz konta oszczędnościowego pozostaje bez zmian – o szczegółach pisałem w poprzedniej wiadomości. Zainteresowanych pozostałą ofertą depozytową Alior Banku zapraszam tutaj.

lokata standardowa w alior banku


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.