SMART Lokata na powitanie z oprocentowaniem do 4,30%

SMART Lokata na powitanie

Na portalu SMART Lokaty Online pojawiła się ciekawa propozycja, czyli Smart Lokata na powitanie z oprocentowaniem od 4,10% do 4,30%. Tak jak w przypadku innych banków Smart Lokata na powitanie jest dostępna jedynie dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy otwierają lokaty przez portal SMART Lokaty Online. A tak naprawdę dla tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali w BIZ Banku lokat. Posiadanie konta czy rachunku oszczędnościowego w BIZ Banku czy Banku Smart nie jest brane pod uwagę. Takie informacje dostałem na infolinii.

<<<Aktualna oferta depozytowa w Banku Smart oraz BIZ Banku>>>

Smart Lokatę na powitanie można otworzyć w 3 wariantach:

  • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 4,10%.
  • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 4,20%.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 4,30%.

Minimalna kwota Smart Lokaty na powitanie to 1.000 zł, maksymalna to 10.000 zł. Poza tym można jeszcze założyć Smart Lokatę na okres od dwóch do trzech miesięcy z oprocentowaniem 3,50% oraz na cztery i sześć miesięcy z oprocentowaniem 3,40%. Przy lokatach na dłuższe terminy oprocentowanie oprocentowanie Smart Lokat spada do 2,50%.

Dostępne są także Lokaty WIBOR PLUS:

  • Roczna z oprocentowaniem WIBOR 6M + 0,80%.
  • 2-letnia z oprocentowaniem WIBOR 6M + 0,90%.
  • 3-letnia z oprocentowaniem WIBOR 6M + 1%.

Biorąc pod uwagę, że wskaźnik WIBOR 6M, który spadł ostatnio w okolice 2% Lokaty WIBOR PLUS nie są już tak atrakcyjne jak kilka miesięcy temu. Można także założyć konto oszczędnościowe SMART Procent w Banku SMART z oprocentowaniem 4% do kwoty 50.000 zł, oraz 3% powyżej tej kwoty lub lokaty z kontem w BIZ Banku z podwyższonym oprocentowaniem o 0,10%.

Tylko,  że trudno się w tym wszystkim połapać. Właścicielem portalu Smart Lokaty Online, Banku Smart oraz BIZ Banku jest FM Bank PBP S.A. Jeden bank a cztery marki… Poza tym sam posiada konto osobiste i oszczędnościowe w Banku Smart, ale lokat przez bankowość internetową nie mogę zakładać. Jak na nowoczesny bank to słabo…


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.