Promocje bankowe – raport maj 2017

Promocje bankowe – raport maj 2017Witam. Jest ostatni dzień miesiąca więc nie może się pojawić nic innego na mojej stronie jak artykuł pod tytułem „Promocje bankowe – raport maj 2017”. No chyba, że będzie coś ważnego to może później się pojawić. Ale wracając do tematu – cyklicznie ostatniego dnia miesiąca publikuję podsumowanie moich skromnych sukcesów w korzystaniu z dostępnych promocji bankowych. Piszę ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych polskich banków.  Ostatnie miesiące obyły się bez spektakularnych wpływów i sukcesów, ale wreszcie maj przynosi wyrwanie z tego marazmu. Zapraszam do lektury krótkiego raportu.

Początek roku zaczął się mocnym uderzeniem ale później już szału nie było. Przez kilka miesięcy otrzymywałem (a właściwie otrzymywaliśmy razem z narzeczoną) wpływy 2 x 15 zł od  T-Mobile Usługi Bankowe. Takie same wpływy zasiliły nasze konta i w maju. Po zmianie warunków w T-Mobile to chyba ostatnie premie i najwyższa pora się z tego banku wynosić. Ale w maju moje konto w ING Banku Ślaskim zasiliła kwota w wysokości 100 zł (za otwarcie konta) oraz druga kwota w wysokości 100 zł (za regularne inwestowanie). Czyli ja otrzymałem sam w maju 215 zł. Moja narzeczona także otrzymała 100 zł (za regularne inwestowanie) oraz dodatkowo 50 zł od Citibanku za założenie i używanie konta osobistego. Wpływy z promocji bankowych mojej narzeczonej w maju to 165 zł. Łącznie otrzymaliśmy w maju ekstra aż 380 zł od polskich banków.
Moje premie z promocji bankowych:
  • Łącznie od początku roku – 315 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.502,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.880,77 zł.

W zeszłym miesiącu pękła kwota 6.500 zł z tyt. promocji bankowych. W maju mocno zbliżyliśmy się do kolejnego progu – 7.000 zł. Cel mocno długookresowy (może w perspektywie kolejnych 2 lat?) to kwota 10.000 zł, która będzie robić ogromne wrażenie. Choć już 7.000 zł robi niesamowite wrażenie. W czerwcu planujemy zrobić porządek z kontami – zamknąć niepotrzebne konta po poprzednich promocjach i otworzyć dwa nowe: w Banku BGŻ BNP Paribas z premią do 400 zł oraz w BZ WBK z premią 150 zł (nie ma co czekać na akcję, której nie będzie). A moja narzeczona otrzyma jeszcze 3 x 50 zł od Citibanku, otworzyła także konto w Nest Banku z premią 100 zł do wydania w Decathlonie – będzie coś dla mnie 🙂 Dostaniemy także 2 x 140 zł za lokaty w Toyota BankuTrochę się w sumie tego nazbiera jakby nie patrzeć.


Na koniec bardzo pozytywna informacja. Jak już wcześniej pisałem – nie dostałem premii od ING Banku Śląskiego. Zacząłem poszukiwać przyczyn tego faktu i bardzo szybko je odkryłem – brak zaznaczonych zgód marketingowych. Lipa – nie wiem jak to się stało bo zawsze zwracam na te rzeczy uwagi i tym razem na pewno też je zaznaczyłem. Ale udało się. Jak? Napisałem reklamację do ING. Nie z pretensjami, tylko rzeczową i ze swoimi argumentami. Byłem świadomy tego, że mogę nic ugrać. Ale już następnego dnia dostałem informacje w bankowości internetowej o pozytywnym podejściu ING, a po kilku dniach pieniądze wpłynęły na moje konto. Chwalić, chwalić, chwalić.


Poniżej standardowo zamieszczam odnośnik do aktualnych obecnie promocji bankowych.


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.