Lokata na Dzień Dziecka na 2,50% w Idea Banku

Lokata na Dzień Dziecka

Idea Bank po raz kolejny zaskakuje dobrymi ofertami lokat. Po Lokacie Skarbonce Plus, Lokacie Bezkonkurencyjnej oraz Lokacie Wielki Procent pojawiła się jeszcze lepsza propozycja – Lokata na Dzień Dziecka. Lokata na Dzień Dziecka to lokata na 4 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,50% dla obu terminów. Czyli oprocentowanie jest takie same jak na Lokacie Wielki Procent tylko dostępnym termin jest o wiele dłuższy. W przypadku Lokaty na Dzień Dziecka nie ma obowiązku wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego. Lokata na Dzień Dziecka będzie w ofercie Idea Banku jak zwykle do odwołania, nie powinna zniknąć przez weekend. Oferta zakończona w dniu 06.06.2017 r.

Lokata na Dzień Dziecka w Idea Banku:
 • Na 4 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%.
 • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
 • Bez wpłaty nowych środków.
 • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
 • Lokata na Dzień Dziecka odnawia się na standardowym, bardzo niskim (żenującym) oprocentowaniu (0,01%).
 • Możliwość założenia online oraz przez bankowość internetową i mobilną.

Lokata na Dzień Dziecka to kolejne pozytywne zaskoczenie Idea Banku jeżeli chodzi o standardowe lokaty. Dzięki Lokacie na Dzień Dziecka można otrzymać 2,50% na lokacie 4- i 6-miesięcznej. Ponownie dobra lokata w Idea Banku pojawia się w piątek i pieniądze dojdą najwcześniej w poniedziałek. Najlepiej złożyć kilka wniosków – dzisiaj, jutro, pojutrze – i opłacić najpóźniejszy. Oczywiście nie zmieniato faktu, że dzięki nowym lokat Idea Bank deklasuje konkurencję. Ciekawy tylko, czy te dobre lokaty utrzymają się także w przyszłym miesiącu. Z reguły wszystkie promocje kończyły się w ostatnim dniu miesiąca. O pozostałej, bardzo dobrej ofercie lokat w Idea Banku pisałem tutaj przy okazji Lokaty Skarbonki Plus.

Lokata na Dzień Dziecka

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. randy napisał(a):

  Panie Mirosławie, trochę się poczepiam 🙂 Dziś piątek ? 🙂

 2. Alek napisał(a):

  Idea Bank widzę ruszył z kampanią, ciekawe jak wypadną w rankingach np. w tym http://extralokaty.pl/ranking-lokat/ .. trzeba poczekać

 3. jacek napisał(a):

  Wszystkich chętnych do połączenia konta na Ybanking proszę o kontakt mailowy na adres jaww@onet.com.pl – (UWAGA , nie jest to adres poczty zarejestrowany na Ybanking, więc proszę najpierw o emeila z wiadomością do mnie o chęci połączenia)

 4. Patryk napisał(a):

  Świetny pomysł z tą lokatą, dziękuje bardzo za świeze informacje jak zwykle 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.