Mam PKO czyli 100 zł za otwarcie, 50 zł za polecenie + 10 biletów do kina dla Młodych

mam pko

W Inteligo powoli kończy się XII edycja programu poleceń Mam Inteligo, dzięki której jakiś czas temu otrzymałem 100 zł za otwarcie konta, 50 zł za polecenie, a otrzymam jeszcze kolejne 50 zł za polecenie kolegi. Koniec programu Mam Inteligo oznacza z reguły start programu poleceń Mam PKO. I tak też się stało. Począwszy od 01.02.2017 r. do 01.05.2017 r. w ramach promocji Mam PKO można otworzyć z polecenia konto osobiste w PKO BP z premią 100 zł i premią 50 zł dla osoby polecającej. Jak zwykle warunki do otrzymania premii nie są wybitnie trudne do spełnienia z programie mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadały w PKO BP żadnego konta.

Aby wziąć udział w programie Mam PKO i otrzymać 100 zł za Konto w PKO BP należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby. W programie Mam PKO należy wcześniej się zarejestrować.

Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam PKO i zarabiać dodatkowe kwoty za polecone Konta w PKO BP. Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP. Osobą polecającą może być osoba fizyczna lub osoba posiadająca konto firmowe jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej.

Mam PKO – etapy:
 • I etap: od 01.02 do 02.03.2017 r.
 • II etap: od 02.03 do 01.04.2017 r.
 • III etap: od 02.04 do 01.05.2017 r.
Mam PKO – warunki premii 100 zł::
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta należy wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną (lub kilka) transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta należy wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych.

Obie transakcje powinny być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 75 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiliśmy do promocji (otworzyliśmy konto). Także w ciągu 75 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Z reguły jest to o wiele wcześniej. Obie nagrody wpłyną w pełnej wysokości. Dodatkowo osoby polecające mogą otrzymać jeszcze inną premię. W programie Mam PKO można polecić Konto dla Młodych z 10 biletami do kina (promocja trwa do 19.02 lub do wyczerpania zapasów), o którym pisałem tutaj:

mam pko

Bez zbędnych podsumowań wszystkich zainteresowanych 100 zł za Konto w PKO BP zapraszam tutaj:

100 zł za Konto w PKO BP mam pko


Dodatkowa premia w programie Mam PKO:
 • 5.000 zł dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń, .
 • 3.000 zł dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 1.000 zł dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

W ramach programu Mam PKO bank zachęca do otworzenia kont: PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic oraz PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+. W przypadku osób w wieku 18-26 lat najlepsze jest PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Druga rozsądna opcja to PKO Konto za Zero.


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6,9 zł.
 • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

 Regulamin ramowy Programu Mam PKO (obowiązujący od dnia 1 lutego 2017 roku).

Zasady VI edycji Programu „MAM PKO”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.