Bonusy za płatność Blikiem

Banki na różny sposób chcą nas przekonać do płatności w sklepach czy internecie z pominięciem zwykłej karty płatniczej. Co jakiś czas pojawiają się promocje zachęcające do płacenia Blikiem, czyli za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Blik to 6-cyfrowy kod autoryzacyjny, która wyświetla się po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. Banki chcą spopularyzować ten sposób płatności więc co jakiś czas proponują bonusy za płatność Blikiem.

Bonusy za płatność Blikiem

Takie promocje pojawiają się dosyć często w BZ WBK. Obecnie do 17.04.2016 r. lub pierwsze 2.500 osób otrzyma 20 zł za wykonanie 3 płatności BLIK na łączną kwotę co najmniej 30 zł poprzez BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet. Bonusy na płatność Blikiem mają być wypłacane do 25.05.2016 r. Promocję tą można połączyć z promocją Godne Polecenia 4% z premią 120 zł, która trwa do 20.04.2016 r. Więcej o tej promocji pisałem tutaj:

Bonusy za płatność Blikiem


Bonusy za płatności Blikiem można otrzymać także kupując bilety w Polskim Busie. Do 31.03.2016 r. trwa 20% z BLIK na PolskiBus.com. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 15 zł przy zapłaceniu za bilet w Polskim Busie za pomocą Blika. Pula nagród ograniczona jest do 200.000 zł ale powinno starczyć dla wszystkich chętnych. 20% wartości bilety wpłynie w ciągu 14 dni od daty podróży na rachunek, z którego została dokonana płatność.

Bonusy za płatność Blikiem


Kolejne bonus za płatność blikiem można otrzymać płacąc za kawę w Costa Coffee. Za płatność Blikiem za duże i średnie kawy otrzymujemy 30% rabatu. Promocja trwa do 30.09.2016 r. coffeeheaven, COSTA COFFEE oraz COSTA COFFEE. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, z wyjątkiem programu lojalnościowego Coffee Club.

Bonusy za płatność Blikiem


Rabat w wysokości 30% można także otrzymać w serwisie vod.pl. Płacąc Blikiem na vod.pl otrzymamy zniżkę w wysokości 30% na wybrane pozycje katologowe oraz 10% na wybrane promocje. Promocja trwa do 31.03.2016 r. (została przedłużona. Rabat zostanie naliczony po wybraniu formy płatności BLIK. Zniżkami objęte są wszystkie filmy dostępne w serwisie vod.pl z wyłączeniem filmów pochodzących od TVP.

bonusy za płatność Blikiem vod


Jak widać bonus za płatność Blikiem może nie są porażające ale zawsze warto wykorzystywać nadarzające się okazje. Można już wypłacać pieniądze za pomocą Blika w bankomatach Euronetu oraz Planet Cash. To pomocne ponieważ nie zawsze mamy przy sobie kartę czy portfel ale bez telefonu nigdzie się nie ruszamy. Sam płaciłem Blikiem na Orlenie aby otrzymać premię za założenie Konta w Inteligo. Obecnie warunek wykonania jednej płatność Blikiem obowiązuje przy trwającym do 21.05.2016 r. programie poleceń z premią 100 zł w PKO BP. Więcej o programie poleceń Mam PKO pisałem tutaj:

Bonusy za płatność Blikiem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.