Lokata Słoneczna II w Getin Banku, Open Online, Getin Online oraz Noble Banku

lokata słoneczna II getin bank

Zeszły miesiąc stał pod znakiem 6-miesięcznej Lokaty Słonecznej dostępnej w ofercie Getin Banku (oraz Open Online, Getin Online i Noble Banku). Od 03.08.2015 r. w wyżej wymienionych bankach dostępna jest 3-miesięczna Lokata Słoneczna II z oprocentowaniem 2,75%. Niestety w porównaniu do poprzedniego miesiąca został obniżony i termin trwania lokaty i oprocentowanie. Lokata Słoneczna II to nadal bardzo dobre oferta ale już nie tak rewelacyjna jak w poprzednim miesiącu. Będzie ona w ofercie 4 banków wchodzących w skład Getin Banku do 31.08.2015 r. 

Lokata Słoneczna II dostępna jest tylko dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony tym razem na dzień 30.07.2015 r. Jeżeli wpłacone środki nie spełnią w całości tego warunku zostaną założone dwie lokaty: jedna na 2,75%, a druga na 2,20%. Oprocentowanie Lokaty Słonecznej w porównaniu do poprzedniego miesiąca zostało obniżone aż o 0,35%. Nie można liczyć także na podwyżkę oprocentowania Lokaty Słonecznej II po spełnieniu warunków bycia aktywnym klientem jak to było w przypadku poprzedniej edycji. Choć z drugiej strony Lokata Słoneczna II w przypadku lokat 3-miesięcznych ustępuje obecnie tylko Lokacie Power w Idea Banku. Nadal nie ma obowiązku posiadania konta osobistego. Wszystkich zainteresowanych założeniem Lokaty Słonecznej online zapraszam tutaj:

lokata słoneczna II getin bank


Lokaty w Getin Banku, Open Online oraz Getin Online – pozostała oferta:

  • Lokata Ekspress na 1 miesiąc z oprocentowaniem 1,20%.
  • Lokata na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł.
  • Lokata Party na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,20%.
  • Lokata Jak Marzenie na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata w Chmurach na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,45%.
  • Lokata na Szczycie na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,65%.
  • Lokata Aktywna na 24 miesiące z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,50%.
  • Lokata Energiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym zależnym od głównej stopy procentowej NBP, obecnie 2,75%.

Aktywni klienci Getin Banku mogą liczyć na podwyższenie oprocentowania wyżej wymienionych lokat o 0,20%. Co ciekawe aktywni klienci Getin Online oraz Open Online mogą także liczyć na podwyżkę oprocentowania ale tylko o 0,10%. Oferta lokat dostępnych w placówce Getin Banku (trochę słabiej oprocentowanych) nie zmieniła się – o jej szczegółach pisałem przy okazji Lokaty Twój Zysk tutaj.


Nowych klientów Getin Banku czy Getin Online (internetowej odnogi Getin Banku) zachęcam do założenia najpierw 2-miesięcznej Lokaty na Start od 500 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,50% oraz z możliwością zachowania naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania. Lokatę na Start można założyć tutaj:

lokata słoneczna lokata start getin


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.