Druga edycja promocji Super Duet czyli Lokaty w Toyota Banku z premią 140 zł

promocja super duet druga akcja

W dniu wczorajszym pojawiła się się druga edycja promocji Super Duet, czyli promocji, w której za założenie dwóch  Lokat w Toyota Banku można otrzymać aż 140 zł gwarantowanej premii. Druga edycja promocji Super Duet jest właściwie taka sama jak pierwsza – zmieniły się tylko terminy. Nadal należy założyć najpierw bardzo dobre oprocentowaną Lokatę Plan Depozytowy na 80 dni a później Lokatę Depozyt Plus. Tym razem promocja Super Duet ważna jest do 18.08.2015 r.

Uwaga pojawiła się trzecia edycja promocji Super Duet – szczegóły tutaj.

Druga edycja promocji Super Duet przeznaczona jest dla nowych klientów Toyota Banku, którzy na dzień 04.08.2015 r. nie posiadali Konta Jedynego i/lub Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni i/lub Lokaty Depozyt Plus. Więc jeżeli ktoś wcześniej posiadał Konto Jedyne w Toyota Banku ale zdążył je zamknąć to z nowej edycji promocji Super Duet może skorzystać. Należy pamiętać, że  do otwarcia obu lokat niezbędne jest posiadanie Konta Jedynego, którego obsługa kosztuje 2,49 zł – można tej opłaty uniknąć wykonując transakcje kartą wydaną do Konta Jedynego na kwotę co najmniej 400 zł. Albo można się po prostu pogodzić z tą opłatą przy tak wysokiej premii. W ciągu pół roku to raptem niecałe 15 zł.

Aby wziąć udział w drugiej edycji promocji Super Duet i otrzymać 140 zł premii należy do 18.08.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona Promocji Super Duet z premią 140 zł>>>

promocja super duet druga edycja

Następnie:

 • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę Toyota Banku, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego.
 • Należy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Toyota Banku za pomocą poczty elektronicznej oraz wiadomości SMS oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego Toyota Banku.
 • W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia wniosku Toyota Bank skontaktuje się z nami na podany we wniosku numer telefonu pracownik banku aby potwierdzić przyjęcie wniosku i umówić wizytę kuriera. Kurier zostanie wysłany w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.
 • W ciągu 14 dni od momentu uruchomienia Konta Jedynego należy przez System Bankowości Elektronicznej otworzyć minimum jedną Lokatę Plan Depozytowy na 80 dni, nie później jednak niż do 15.09.2015 r.
 • W ciągu 30 dni od daty założenia Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni należy przez System Bankowości Internetowej założyć dodatkowo Lokatę Depozyt Plus, nie później jednak niż do 15.10.2015 r.
 • Należy utrzymać na Lokacie Plan Depozytowy (oprocentowanie 3%) saldo w wysokości minimum 3.000 zł przez cały okres trwania lokaty.
 • Należy utrzymać na Lokacie Depozyt Plus (dla lokaty 6-miesięcznej oprocentowanie 2,60%) saldo w wysokości minimum 5.000 zł przez co najmniej 4 miesiące.
 • Utrzymać Konto Jedyne do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 04.03.2016 r.
 • Należy pamiętać, że do zaakceptowania wniosku o otwarcie Lokat potrzebna jest aktywacja tokena – ja osobiście miałem z tym małe problemy.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. (partner promocji) poinformuje nas w wiadomości e-mail do dnia 18.02.2016 r. Premia w wysokości 140 zł zostanie wypłacona na otwarte Konto Jedyne maksymalnie do 04.03.2016 r. Co ważne w przypadku takich promocji zgodnie z regulaminem wypłacona premia jest zwolniona z podatku więc wpłynie na otwarte Konto Jedyne w pełnej wysokości.

Podsumowując druga edycja promocji Super Duet to bardzo dobra okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Należy zainwestować co najmniej 8.000 zł na bardzo dobrym oprocentowaniu a dodatkowo otrzymamy jeszcze dodatkowo 140 zł. To właściwie więcej niż wyniesie oprocentowanie z dwóch wymaganych lokat po pół roku, nawet po uwzględnieniu kosztów prowadzenia Konta Jedynego. Ja niestety nie mogę skorzystać z tej promocji ponieważ uczestniczyłem w jednej z poprzednich akcji i nadal posiadam Konto Jedyne. Ale wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

promocja super duet toyta bank

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Keszke napisał(a):

  Bardzo dobra lokata, dziękuję za opublikowanie jej tutaj, nie mam się co zastanawiać, biorę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.