Nowa edycja Lokaty Power z podwyższonym oprocentowaniem

lokaty power

Aktualizacja 22.07.2015 r.

Idea Bank nie przestaje zaskakiwać. Od wczoraj pojawiły się nowe edycje Lokaty Power. Tym razem Lokaty Power na 3 i 4 miesiące oprocentowane są na 2,85%, a na 6 i 9 miesięcy oprocentowane są na 2,90%. To o 0,15% – 0,20% więcej niż w przypadku poprzedniej edycji. Nadal Lokatę Power można założyć z nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan posiadania w Idea Banku (a także w Lion’s Banku) obliczonej obecnie na dzień 20.06.2015 r. Idea Bank po kilku dniach (w zależności od terminu założenia Lokaty Power może to być 27.07 lub 03.08) zweryfikuje wpłatę na Lokatę Power i jeśli wpłacone pieniądze nie spełnią definicji nowych środków to oprocentowanie Lokaty Power zostanie obniżone do 2,20%. Nowa oferta regularnie przedłużana.

Pozostałe warunki dotyczące Lokaty Power:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota Lokaty Power to 1.000 zł, maksymalna to 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwości założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
  • 5 dni na opłacenie wniosku o otwarcie Lokaty Power.
  • Zerwanie Lokaty Power przed terminem powoduje utratę odsetek.
  • Oferta ważna do 09.06.2015 r.

Pozostała oferta depozytowa Idea Banku uległa niewielkiej zmianie. O szczegółach można przeczytać tutaj. Zniknęły Lokaty Bestseller ale nadal można otworzyć 4-miesięczną Lokatę Bezkonkurencyjną z oprocentowaniem 3,15%. Ta ostatnia lokata pewnie niedługo także zniknie z oferty. Nowi, potencjalni klienci Idea Banku powinni się zainteresować najpierw Lokata Happy na 4% oraz Lokata Cloud z oprocentowaniem 3,20% (realnie 2,91%).

lokaty power lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.