Nowa Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku

lokata bezkonkurencyjna

Przez długi okres w Idea Banku co kilka dni pojawiały się wysoko oprocentowane lokaty. Jednak od połowy stycznia Idea Bank zmienił strategię i nie walczy już tak agresywnie o nasze oszczędności. Najwyżej oprocentowaną lokatą w Idea Banku jest obecnie Lokata Supernowa, na której można otrzymać oprocentowanie w wysokości 3,20%. Od wczoraj można także założyć Lokatę Bezkonkurencyjną na 3 lub 4 miesiące z oprocentowaniem 3,10%. Oferta ważna jest do odwołania. Uwaga – od 12.02.2015 r. oprocentowanie podniesione do 3,60%!

lokata bezkonkurencyjna nowa idea bank

Lokatę Bezkonkurencyjną w Idea Banku można otworzyć na 3 lub 4 miesiące. Oprocentowanie jest w obu przypadkach takie same – 3,10%. Jest to tylko o 0,10% mniej niż w przypadku Lokaty Supernowej, a nie ma obowiązku lokowanie nowych środków. Choć z drugiej strony Lokata Bezkonkurencyjna jest obecnie tylko z nazwy, ponieważ jest na rynku bankowym kilka propozycji z lepszym oprocentowaniem (szczegóły w ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych).

Warunki otwierania i prowadzenia Lokaty Bezkonkurencyjnej:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • 14 dni na opłacenie wniosku.
  • Oferta ważna do odwołania.

1 Komentarz

  1. Dla mnie dobrym warunkiem jest to, że nie trzeba otwierać nowego konta, przez co nie musimy ponosić opłat za jego prowadzenie. Minimalna kwota też tu jest ok. Reszta parametrów (tych już ważniejszych) też jest ok, więc można by było zainwestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.