Agro lokaty pod dopłaty w Credit Agricole

agro lokaty credit agricole lokata dynamiczna

Ciekawych i wysoko oprocentowanych lokat jest co raz mniej. Pojawiają się za to dobrze oprocentowane lokaty skierowane do konkretnych grup zawodowych lub dla bardzo aktywnych klientów. Jedną z takich propozycji są Agro lokata pod dopłaty w Credit Agricole. Osoby które otrzymały dopłaty za 2014 rok mogą skorzystać z promocyjnej Agro lokaty dynamicznej na 12 miesięcy z oprocentowaniem aż 4%.

Oferta Agro lokaty skierowana jest jedynie do tych osób, które przedstawią w placówce Credit Agricole decyzję Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznaniu dopłat bezpośrednich, płatności ONW (obszary o niekorzystnych warunkach gospodarowania) lub rolnośrodowiskowych za 2014 rok. Można złożyć dowolną ilość Agro lokat, jednak nie więcej niż do kwoty 200.00 zł na jednego klienta. Minimalna kwota Agro lokaty to 1.000 zł. Agro lokata to 12-miesięczna lokata, której oprocentowanie uzależnione jest od czasu utrzymywania lokaty.

Oprocentowanie Agro lokaty w Credit Agricole:

agro lokaty credit agricole

Czyli jeśli Agro lokata zostanie zerwana po 11 miesiącach to oprocentowanie wyniesie 3,50%. Promocja trwa do 31.03.2015 r. Aby skorzystać z oferty Agro lokaty trzeba założyć lub być posiadaczem Konta Agricole lub Konta Solista, Sonata, Symfonia Biznes dla przedsiębiorców identyfikujących się typem działalności PKD 01. Promocja ograniczona jest także kwotowo – do 50.000.000 zł. Starczy na 2.500 Agro lokat po 20.000 zł.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

  1. Uuu nie widzę kolejki przed Credit Agricole z chętnymi do ulokowania swoich pieniędzy w tejże ofercie. Dziwi mnie, że niektóre banki dają oferty dla tak nielicznego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.