Promocyjne Lokaty w Credit Agricole

Promocyjne Lokaty w Credit Agricole

Z końcem roku skończyła się promocja Jesteśmy Gotowi, w której Credit Agricole płaci nowym klientom dosyć sporo za założenie i aktywne używanie konta osobistego. Mam nadzieje, że promocja ta pojawi się jeszcze nie raz w ofercie tego banku. Za to także pod koniec roku zmodyfikowany został regulamin Oferty Powitalnej V, w ramach której można założyć dwie promocyjne lokaty w Credit Agricole z oprocentowaniem podwyższonym o 1% w porównaniu do oferty standardowej.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Credit Agricole>>>

Promocyjne Lokaty w Credit Agricole:

 • 6-miesięczna z oprocentowaniem 3% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł.
 • 9-miesięczna z oprocentowaniem 4% od kwoty 1.000 zł do 50.000 zł.

Oferta Promocyjnych Lokat w Credit Agricole skierowana jest do tych klientów, którzy:

 • Posiadają konto osobiste w jednym z czterech pakietów: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające Plus, Konto PROSTOoszczędzające Premium, 1 Konto przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
 • Posiadają kartę debetową oraz aktywny dostęp do bankowości internetowej.
 • Zapewniają stałe wpływy na konto osobiste w kwocie nie niższej niż 500 zł miesięcznie.

Oferta dosyć dobra, ale tak naprawdę skierowana jest wyłącznie do nowych, aktywnych klientów Credit Agricole. Obie przedstawione Promocyjne Lokaty dostępne są jedynie w placówkach Credit Agricole. Oferta ważna jest do 30.06.2015 r., ale może być zmodyfikowana lub odwołana w każdym momencie.

promocyjne lokaty w credit agricole stopy

Poza tym w miarę godne uwagi są także lokaty:

 • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2%.
 • Na 9 miesięcy z oprocentowaniem 3% do kwoty 200.000 zł (od 19.01 do 400.000 zł), powyżej tej kwoty 2%.
 • Na 1 rok z oprocentowaniem 2,10%.
 • Na 2 lata z oprocentowaniem 2,30%, od 19.01 oprocentowanie 2,50%.
 • Na 3 lata z oprocentowaniem 2,70%.

W przypadku pozostałych lokat znajdziemy bez problemu lepszą ofertę w kilku bankach, choć oprocentowanie nie jest tak niskie jak w przypadku innych, dużych banków. A jeszcze 5 miesięcy temu 3-letnia lokata w Credit Agricole była oprocentowana na 4%. Niestety te czasy są już dawno minęły. Rachunki Oszczędnościowe w Credit Agricole są oprocentowane bardzo słabo – oprocentowanie nie ich przekracza nawet 1%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. www.clskredyt.pl napisał(a):

  Dlaczego banki kierują swoje oferty wyłącznie do nowych klientów? Rozumiem, że w ten sposób chcą ich przyciągnąć, ale co ze starymi klientami? Przecież o nich również trzeba dbać, bo mogą uciec do innego banku, gdzie jako nowi klienci otrzymają atrakcyjniejszą ofertę.

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Klienci banków w Polsce są bardzo mało mobilni. Dlatego banki za bardzo się nimi nie przejmują. Poza tym banki za punk honoru biorą sobie jak najwyższą liczbę nowych klientów zamiast lojalność dotychczasowych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.