Promocyjne Lokaty w Credit Agricole

Promocyjne Lokaty w Credit Agricole

Z końcem roku skończyła się promocja Jesteśmy Gotowi, w której Credit Agricole płaci nowym klientom dosyć sporo za założenie i aktywne używanie konta osobistego. Mam nadzieje, że promocja ta pojawi się jeszcze nie raz w ofercie tego banku. Za to także pod koniec roku zmodyfikowany został regulamin Oferty Powitalnej V, w ramach której można założyć dwie promocyjne lokaty w Credit Agricole z oprocentowaniem podwyższonym o 1% w porównaniu do oferty standardowej.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Credit Agricole>>>

Promocyjne Lokaty w Credit Agricole:

 • 6-miesięczna z oprocentowaniem 3% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł.
 • 9-miesięczna z oprocentowaniem 4% od kwoty 1.000 zł do 50.000 zł.

Oferta Promocyjnych Lokat w Credit Agricole skierowana jest do tych klientów, którzy:

 • Posiadają konto osobiste w jednym z czterech pakietów: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające Plus, Konto PROSTOoszczędzające Premium, 1 Konto przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.
 • Posiadają kartę debetową oraz aktywny dostęp do bankowości internetowej.
 • Zapewniają stałe wpływy na konto osobiste w kwocie nie niższej niż 500 zł miesięcznie.

Oferta dosyć dobra, ale tak naprawdę skierowana jest wyłącznie do nowych, aktywnych klientów Credit Agricole. Obie przedstawione Promocyjne Lokaty dostępne są jedynie w placówkach Credit Agricole. Oferta ważna jest do 30.06.2015 r., ale może być zmodyfikowana lub odwołana w każdym momencie.

promocyjne lokaty w credit agricole stopy

Poza tym w miarę godne uwagi są także lokaty:

 • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2%.
 • Na 9 miesięcy z oprocentowaniem 3% do kwoty 200.000 zł (od 19.01 do 400.000 zł), powyżej tej kwoty 2%.
 • Na 1 rok z oprocentowaniem 2,10%.
 • Na 2 lata z oprocentowaniem 2,30%, od 19.01 oprocentowanie 2,50%.
 • Na 3 lata z oprocentowaniem 2,70%.

W przypadku pozostałych lokat znajdziemy bez problemu lepszą ofertę w kilku bankach, choć oprocentowanie nie jest tak niskie jak w przypadku innych, dużych banków. A jeszcze 5 miesięcy temu 3-letnia lokata w Credit Agricole była oprocentowana na 4%. Niestety te czasy są już dawno minęły. Rachunki Oszczędnościowe w Credit Agricole są oprocentowane bardzo słabo – oprocentowanie nie ich przekracza nawet 1%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

 1. Dlaczego banki kierują swoje oferty wyłącznie do nowych klientów? Rozumiem, że w ten sposób chcą ich przyciągnąć, ale co ze starymi klientami? Przecież o nich również trzeba dbać, bo mogą uciec do innego banku, gdzie jako nowi klienci otrzymają atrakcyjniejszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.