Jesteśmy Gotowi czyli konto w Credit Agricole z premią 1000 zł

jesteśmy gotowi w credit agricole

W Credit Agricole pojawiła się ponownie druga edycja promocji Jesteśmy Gotowi, w której bank za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego wypłaca w ciągu 18 miesięcy aż do 1.000 zł premii. Promocja Jesteśmy Gotowi w Credit Agricole kierowana jest do osób, które w okresie 90 dni przed 28.09.2014 r. nie posiadały w Credit Agricole konta osobistego i jest bardzo podobna do pierwszej edycji oferowanej na początku kwietnia.

<<<Szczegóły nowej promocji Jesteśmy Gotowi w Credit Agricole>>>

Aby wziąć udział w drugie edycji Jesteśmy Gotowi należy:

 • Otworzyć konto osobiste w jednym z 4 pakietów:
  • 1 Konto.
  • Konto PROSTOoszczędzające.
  • Konto PROSTOoszczędzające PLUS.
  • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.
 • Zawrzeć umowę o dostęp do konta za pośrednictwem internetu lub telefonu (umowę o usługę bankowości elektronicznej) – musi być nadane hasło do  tego serwisu.
 • Złożyć wniosek o wydanie karty debetowej do konta.
 • Otworzyć w ramach Konta co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver).
 • Wypełnić i podpisać „zlecenie przekazywania środków” lub „deklarację stałego zasilania konta” oraz zapewnić zadeklarowane w zleceniu lub deklaracji stałe wpływy na Konto, nie mniejsze niż 1.500 zł,
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • Podać numer telefonu oraz e-mail do kontaktu oraz potwierdzić przystąpienie do Promocji.

jesteśmy gotowi w credit agricole

100 zł premii otrzymamy za pierwszy wpływ na konto osobiste w wysokości minimum 1.500 zł. Wpływ ten musi nastąpić nie później nic w drugi miesiącu licząc od dnia przystąpienia do promocji. Kwota 1.500 zł będzie przez jeden dzień oprocentowana na 6,67% netto co da 100 zł. Premia zostanie wypłacona nie później, niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu w którym nastąpił wpływ.

300 zł premii otrzymamy za opłacanie z konta osobistego stałych rachunków za gaz, energię elektryczną, wodę, abonament telewizyjny (w tym telewizję kablową i satelitarną) , dostęp do internetu, telefon komórkowy i/lub stacjonarny. Trzeba przedstawić bankowi do wglądu rachunki lub faktury (osobiście lub poprzez stronę www.credit-agricole/oszczedzaj-na-rachunkach), których dane będą zbieżne ze zdefiniowanymi odbiorcami wprowadzonymi w bankowości internetowej i/lub telefonicznej. Rachunki i/lub faktury muszą być wystawione na nasze bądź współmałżonka nazwisko, z naszym adresem do korespondencji lub zameldowania wskazanym w banku. Możemy zgłosić nie więcej niż 20 takich płatności. Równowartość kwoty z zapłaconych rachunków będzie oprocentowane przez jeden dzień na 5% netto. Płacąc rachunki na kwotę co najmniej 333 zł dostaniemy miesięcznie 16,65 zł, co w ciągu 18 miesięcy daje 300 zł.

600 zł premii otrzymamy za płatności bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta osobistego. Musimy wydawać co najmniej 300 zł aby uczestniczyć w promocji. Premia powiązana jest z usługą „Oszczędzam na okrągło”, która zaokrągla transakcje bezgotówkowe realizowane w sklepach w górę. Reszta trafia na konto oszczędnościowe pod nazwą Rachunek Oszczędzam. Bank w promocji do tego co sami odłożymy doda jeszcze połowę, ale nie więcej niż 33,33 zł miesięcznie, co daje 600 zł przez 18 miesięcy. Konkretna kwota, którą musimy wydawać w sklepie aby uzyskać całą premię zależy od wyboru pełnej kwoty, do której będzie zaokrąglać transakcję oraz liczby i kwot wykonywanych transakcji. Płacąc 11 zł w sklepie, kwota jest zaokrąglona do 15 zł. 4 zł zostanie przelane na Rachunek Oszczędzam, dodatkowe 2 zł bank doda nam do konta w ramach promocji. Czyli musimy wykonać ok 16-17 transakcji z końcówką 1 zł, aby skorzystać w pełni z oferty. Ten warunek jest skomplikowany, ale możliwy do spełnienia – należy po prostu umiejętnie dzielić zakupy.

Warunkiem uzyskania premii w wysokości 300 zł i 600 zł jest regularne zasilanie konta kwotą co najmniej 1.500 zł. Dla uzyskania premii weryfikowany jest wpływ w miesiącu poprzedzającym przyznanie premii. Jeżeli przez dwa miesiące nie zapewnimy takiego wpływu, zostaniemy bezpowrotnie wykluczeni z programu. Konto trzeba trzymać przez co najmniej 18 miesięcy, ponieważ jeżeli zamkniemy je wcześniej Credit Agricole ma prawo obciążyć nas przekazanymi wcześniej premiami.

Podsumowując oferta bardzo dobra, szczególnie dla osób, które posiadają rodzinę i sporo rachunków. Promocja Jesteśmy Gotowi w Credit Agricole pierwotnie trwała do 30.11.2014 r., ale została przedłużona równo o miesiąc i promocyjne konto można otworzyć do 31.12.2014 r.  Przy umiejętnym korzystaniu z konta można zyskać w ciągu 18 miesięcy kwotę około 55 zł miesięcznie. Aby otrzymywać podobną premię należałoby utrzymywać ciągle lokatę w wysokości 20.000 zł na oprocentowaniu 4%. Kto może ten powinien korzystać. Ja jeszcze muszę poczekać, ponieważ konto osobiste w Credit Agricole zlikwidowałem stosunkowo niedawno.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem konta osobistego w Credit Agricole z premią do 1.000 zł zapraszam <<<tutaj>>>.

jesteśmy gotowi w credit agricole 2

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.