Lokata Promocyjna w Credit Agricole na 4,10%

Lokata Promocyjna w Credit Agricole

Aktualizacja 15.10.2014 r. —>>>

Na rynku lokat przybywa ofert, na których możemy zarobić ponad 4%. Właśnie pojawiała się Lokata Promocyjna w Credit Agricole na 3 miesiące z oprocentowaniem 4,10%. Jednocześnie w oferty Credit Agricole zniknęły promocyjne lokaty, o których pisałem we wrześniu tutaj. Nowa Lokata Promocyjna w Credit Agricole dostępna jest dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania na dzień 31.08.2014 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Credit Agricole>>>

Minimalna kwota Lokaty Promocyjnej w Credit Agricole to 1.000 zł, maksymalna to 200.000 zł. Każdy klient może otworzyć dowolną ich ilość, jednak łączna kwota zgromadzona na Lokatach Promocyjnych nie może przekroczyć 200.000 zł. Oferta dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego oraz posiadaczy kont instytucjonalnych (firmowych) w Credit Agricole. Oferta ważna jest do 30.11.2014 r.

Poza tym w ofercie Credit Agricole godna uwagi jest jeszcze 3-letnia Lokata Standardowa z oprocentowaniem 3,30% oraz także 3-letnia polisolokata Antidotum Progresywne z oprocentowaniem średnim 3,50% o którym więcej pisałem tutaj.

<<<—

Niestety lokata z dniem 15.10.2014 r. została wycofana z oferty Credit Agricole.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.