Promocyjne Lokaty w Credit Agricole

lokaty w Credit Agricole

Prawie 3 miesiące temu pisałem o trzech promocyjnych lokatach w Credit Agricole na dosyć solidnym oprocentowaniu. Od tego czasu oprocentowanie lokat w Credit Agricole zmieniło się kilka razy więc postanowiłem jeszcze raz przyjrzeć się ofercie depozytowej Credit Agricole. Bank nadal swoim dotychczasowym i nowym klientom proponuje lokaty z dosyć dobrym oprocentowaniem wynoszącym do 3,50%. To stosunkowo dużo, ale jak zawsze ważne są szczegóły.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Credit Agricole>>>

Lokaty w Credit AgricolePromocyjne lokaty w Credit Agricole:

  • 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3% dla nowych środków ponad stan posiadania na dzień 31.07.2014 r. Łączna kwota lokat nie może przekroczyć 200.000 zł.
  • 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,20% dla klientów którzy otworzą lub otworzyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konto osobiste w tym banku. Maksymalna kwota lokaty to 10.000 zł.
  • 9-miesięczna Lokata Powitalna z oprocentowaniem 3,30% dla klientów którzy otworzą lub otworzyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konto osobiste w Credit Agricole. Maksymalna kwota lokaty to 50.000 zł.

Lokaty w Credit Agricole 2

Lokaty dostępna są jedynie w placówkach banku. Oferta ważna jest do 30.09.2014 r. Aby założyć zaprezentowane lokaty trzeba być aktywnym posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole. Poza specjalną ofertą Credit Agricole ma w swoje ofercie także w miarę wysoko oprocentowane długoterminowe lokaty:

  • Na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,80%.
  • Na 24 miesięcy z oprocentowaniem 3,15%.
  • Na 36 miesięcy z oprocentowaniem 3,50%.

To o wiele mniej niż 3 miesiące temu. Wtedy oprocentowanie 3-letniej lokaty wynosiło 4%. W ofercie Credit Agricole znajduje się za to nadal 3-letnia poliso-lokata Antidotum Kryzysowe z oprocentowaniem średnim 3,80% o której więcej pisałem tutaj, oraz roczna Lokata z Plusem z oprocentowaniem 3%, ale trzeba zapewnić przez rok wpływy na konto osobiste w wysokości 1.000 zł – 2.000 zł. Oprocentowanie lokat w Credit Agricole nie jest aż takie niskie, ale oprócz Antidotum Kryzysowego bez problemu znajdziemy lepiej oprocentowane lokaty.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.