Promocyjne lokaty w Credit Agricole

lokaty w Credit Agricole

Kolejnym bankiem, który walczy trochę solidniej o nasze oszczędności jest Credit Agricole. Proponuje on swoim dotychczasowym i nowym klientom trzy różne lokaty z dosyć dobrym oprocentowaniem wynoszącym do 3,3% do 3,5%. Promocyjne lokaty w Credit Agricole niestety jak zwykle przeznaczone są dla nowych środków i/lub klientów którzy otworzą lub otworzyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konto osobiste w tym banku.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Credit Agricole>>>

Promocyjne lokaty w Credit Agricole:

  • 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,3% dla nowych środków ponad stan posiadania na dzień 30.04.2014 r. Maksymalna kwota lokaty to 200.000 zł. Łączna kwota lokat nie może przekroczyć 200.000 zł. Oferta ważna jest do 31.07.2014 r.
  • 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,4% w ramach Oferty Powitalnej IV dla klientów którzy otworzą lub otworzyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konto osobiste w tym banku. Maksymalna kwota lokaty to 10.000 zł. Oferta ważna jest do 30.09.2014 r.
  • 9-miesięczna Lokata Powitalna z oprocentowaniem 3,5% dla klientów którzy otworzą lub otworzyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konto osobiste w tym banku. Maksymalna kwota lokaty to 50.000 zł. Oferta ważna jest do 22.08.2014 r.

Lokaty dostępna są jedynie w placówkach banku. Aby założyć ww. lokaty trzeba być aktywnym posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole. Poza specjalną ofertą Credit Agricole ma w swoje ofercie także w miarę wysoko oprocentowane długoterminowe lokaty:

  • Na 12 mieslokaty w credit agricoleięcy z oprocentowaniem 3,0%.
  • Na 24 miesięcy z oprocentowaniem 3,5%.
  • Na 36 miesięcy z oprocentowaniem 4,0%.

Ostatnia propozycja pojawia się regularnie w rankingu lokat długoterminowych. Wszystkich zainteresowanych ofertą depozytową zapraszam na stronę internetową Credit Agricole, czyli tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.