Polecane Konta Osobiste

Większość z nasz posiada konta osobiste, za które płaci kilka lub kilkanaście złotych miesięcznie. Niby nie dużo, ale w ciągu roku może być to już kilkaset złotych rocznie. Na tej stronie polecam kilka kont osobistych, za które po spełnieniu niewygórowanych warunków nic nie zapłacimy albo zapłacimy bardzo mało. Zestawienie jest stale aktualizowane.


Smart Konto w Banku Smart. Prowadzenie Smart Konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatna bezwarunkowo jest także obsługa karty debetowej. Bezpłatne są również wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych. Smart Konto można połączyć z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym Smart Procent. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

smart procent Bank SmartKonto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim. Prowadzenie Konta z Lwem Direct jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatna jest także obsługa karty debetowej, ale pod warunkiem wydania 300 zł  w okresie od 29 dnia miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Jeśli nie zostanie spełniony ten warunek to opłaty wyniosą 7 zł. Bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

ing bank śląski konto z lwem


Konto 360º w Banku Millennium. Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Dodatkowo Bank Millennium organizuje często promocje. Obecnie można zyskać do 360 zł za aktywne korzystanie z Konta 360º. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

konta osobiste konto 360

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Karol NC napisał(a):

    Z tymi kontami to prawda ponieważ często jest tak że przyzwyczajamy się do swojego konta nawet jeśli jego prowadzenie wiąże się z jakimiś opłatami, czy to za przelewy czy za za prowadzenie konta. Warto pod koniec każdego roku zrobić sobie podsumowanie ile łącznie kosztowało nas nasze konto biorąc pod uwagę wszystkie ewentualne opłaty a więc nawet jeśli nie płacimy za prowadzenie rachunku to opłaty za przelewy czy korzystanie z karty. Jeśli to wszystko podliczymy a opłata wyda nam się zbyt duża to warto pomyśleć o zmianie rachunku na choćby jedne z wymienionych wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.