435 zł za konto w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribas trwa do 23.07.2023 r. akcja Eksploruj świat z Bankiem BNP Paribas dzięki której można otrzymać 470 zł za konto osobiste. Szczegóły tutaj.  W dniu wczorajszym pojawiła się za to promocja Złapp premię dzięki której można otrzymać 435 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem promocja nie jest ważna przez 2 tygodnie czy miesiąc a o wiele dłużej, tj. do 17.10.2023 r. lub do wyczerpania puli 9.000 sztuk promocyjnych wniosków. Co ważne – konto należy także założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile aby liczyć na pełną kwotę premii.

Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji.

435 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Złapp premię – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 17.10.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.10.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 31.10.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26-go danego miesiąca po spełnieniu ostatniego warunku otrzymania danej premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 435 zł za konto w BNP Paribas>>>

435 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Złapp premię:

Pierwsza Nagroda – przelew na konto w wysokości 55 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile przez tzw. wideoweryfikację i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 190 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty bez względu czy otwarcie nastąpiło za pośrednictwem kuriera czy poprzez wideoweryfikację.
 • W miesiącu następnym po otwarciu konta zalogowanie się co najmniej 4 razy do aplikacji mobilnej GOmobile, przy czym liczy się tylko jedno logowanie dziennie. A także:
  • Wykonanie przelewów przez bankowość internetową i/lub mobilną na kwotę co najmniej 350 zł.
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
Trzecia Nagroda – 190 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu następnym po spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody zalogowanie się co najmniej 4 razy do aplikacji mobilnej GOmobile, przy czym liczy się tylko jedno logowanie dziennie. A także:
  • Wykonanie przelewów przez bankowość internetową i/lub mobilną na kwotę co najmniej 350 zł.
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22-go danego miesiąca po spełnieniu warunków otrzymania danej premii. Należy do 26-go zalogować się na stronie promocji i wypełnić dane do jej otrzymania.  Wiadomości będą wysyłane z adresu zlapppremie@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 435 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

435 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Złap premię.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.