Do 600 zł za konto w Velobanku

Witam. Kontynuuję cykl opisywania najlepszych dostępnych promocji bankowych. Kolejnym bankiem, który mocno premiuje nowych klientów jest VeloBank, czyli następca przejętego przez BFG i spółkę Getin Banku. W ramach promocji Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022 można otrzymać aż do 600 zł za konto w VeloBanku. Premię otrzymuje się w postaci 10% zwrotu za zakupy kartą oraz BLIKem. Maksymalnie można tak zyskać do 100 zł miesięcznie i 600 zł w ciągu pół roku. Do promocji można przystąpić do 31.03.2023 r.

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy od co najmniej 31.10.2022 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Konto można otworzyć na dowód osobisty, selfie czy za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać do 600 zł za konto w VeloBanku należy:
  • Do 31.03.2023 r. otworzyć VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w każdym kolejnym 30-dniowym okresie promocji.

Nagroda to 10% zwrot wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych wykonanych na VeloKoncie. Wypłata będzie księgowana na VeloSkarbonce już w ciągu 2 dni roboczych od daty wykonania promocyjnych transakcji. Maksymalnie można otrzymać 100 zł w każdym kolejnym cyklu 30-dniowym przez kolejne 6 miesięcy. Co ważne promocja podzielona jest na 30-dniowe cykle, a pierwszy zaczyna się od daty aktywacji konta.

Do 600 zł za konto w Velobanku

I to wszystko. Za wydawanie kartą lub BLIKem 1.000 zł w ciągu kolejnych 180 dni można otrzymać bardzo sowitą premię. Niejako przy okazji można także założyć Konto Oszczędnościowe oraz lokaty z oprocentowaniem nawet 8% w skali roku. Samo VeloKonto jest bezpłatne, domyśle bezpłatne są bankomaty Planet Cash w Polsce i UE a po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK miesięcznie także pozostałe bankomaty. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie bezpłatna także jest karta (standardowa opłata 7 zł). Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w VeloBanku zapraszam tutaj:

Do 600 zł za konto w Velobanku


Regulamin promocji Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.