400 zł za konto w Banku Millennium

Witam. Po pewnej przerwie Bank Millennium znany z promocji bankowych ponownie powrócił do promowania swojego konta Millennium 360º. Właśnie wystartowała promocja Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać tytułowe 400 zł za konto w Banku Millennium. Sowita premia jest jak zwykle za wykazanie dosyć niewielkie aktywności na zakładanym koncie. Dodatkowo można otrzymać 100 zł za założenie konta dla dziecka. Nowa promocja trwa do 31.03.2023 r. lub do wyczerpania puli 30.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Banku Millennium od 01.01.2020 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową lub w placówce. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną.


Aby otrzymać 400 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 31.03.2023 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
 • W ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • Do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem.
 • Premia 200 zł.
 • W każdym 3 kolejnych miesięcy, po miesiącu spełnieniu warunków otrzymania 200 zł:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem.
  • zasilać konto kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • w przypadku otwarcia konta na selfie do końca maja, czerwca lub lipca złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Milllennium i okazanie dowodu osobistego (dla kont otwartych odpowiednio w styczniu, lub i marcu 2023).
 • Premia 200 zł.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w Banku Millennium>>>

400 zł za konto w Banku Millennium

Premie wpłyną w następnym miesiącu, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania (np. dla kont otwartych w styczniu – do końca marca, a drugą część za spełnienie warunków w marcu, kwietniu i maja – do końca czerwca). Należy pamiętać o odpowiednich zasileniach (może być przelew na chwilę z innego banku), logowaniu do aplikacji mobilnej i odpowiednich transakcjach (na dowolną kwotę). Ważne aby w przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu  w ciągu 4 miesięcy od daty otwarcia konta.


Niejako dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% do kwoty 400.000 zł na 3 miesiące. W innej opcji można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową Mastercard. W promocji do 31.03.2023 r. wystarczy przez 3 miesiące wydawać kartą po 500 zł. Warunki karencji są takie same jak do konta osobistego. Więcej szczegółów na stronie internetowej Banku Millennium tutaj.


Dodatkowo można otrzymać 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie za otwarcie Konta 360° Junior dziecku, które wcześniej takiego konta nie posiadało. Dla dziecka do 7 roku życia wystarczy do 28-go kwietnia zasilić otwarte konto kwotą co najmniej 150 zł, dla starszego dziecka należy wyrazić zgody marketingowe, pobrać i zainstalować dla dziecka aplikację mobilną i wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub telefonem lub BLIKem. Nagroda zostanie przesłana do końca maja.


Konto Millennium 360º zawierane jest całkowicie online – albo poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku albo za pomocą tzw. selfie – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium. Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po wykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

400 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł.

Regulamin promocji 100 zł z Kontem 360° Junior.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.