400 zł za konto w Alior Banku oraz 150 zł w punktach Bezcenne Chwile

Witam. W dniu dzisiejszym powracam do opisywania aktualnych promocji bankowych. Niezmiennie jedną z najbardziej zyskownych jest akcja promocyjna konta osobistego Banku mobilnie w Alior Banku, dzięki której w banalnie prosty sposób można otrzymać solidne 400 zł za konto w Alior Banku. Co ważne premię otrzymuje się w gotówce. A dodatkowo nowi użytkownicy programu Mastercard Bezcenne Chwile za pierwszą rejestrację karty debetowej mogą otrzymać 150 zł do wykorzystania w punktach programu oraz 100 zł na Allegro za konto dla dziecka. Nowa akcja promocyjna Alior Banku trwa do 28.02.2023 r.

Z promocji mogą skorzystać Ci klienci Alior Banku, którzy na 2 lata przed złożeniem wniosku nie posiadali Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku (a także w T-Mobile Usługi Bankowe, które zostało wchłonięte przez Alior Bank). Posiadanie innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby wziąć udział w akcji należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na stronie internetowej w Alior Banku, lub przez bankowość elektroniczną czy mobilną. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych i marketingowe oraz zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty wysłania wniosku. Należy także aktywować w ciągu 30 dni przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym. Konto otwiera się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub wideo rozmowę bądź kuriera.

Aby otrzymać premię 50 zł w danym miesiącu należy:
 • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę,
 • zalogować się do Aplikacji Mobilnej.

Można otrzymać 8 razy po 50 zł. Warunki promocji należy spełniać począwszy od następnego pełnego miesiąca od otwarcia Konta Jakże Osobistego. Premię będą wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. I właściwie to wszystko. Warto jednak zasilać konto kwotą 1.500 zł miesięcznie (nawet z innego banku) oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w Alior Banku>>>

400 zł za konto w Alior Banku oraz 150 zł w punktach Bezcenne Chwile


Oprócz głównej premii można otrzymać 100 zł premii za konto dla dziecka (w wieku pomiędzy 13-17 lat). Akcja trwa od 31.01.2022 r. do odwołania. Nasze dziecko nie powinno mieć także konta w Alior Banku od dwóch lat. Aby otrzymać 100 zł na zakupy na Allegro należy złożyć wniosek o konto w sposób jak powyżej, podpisać umowę w ciągu 30 dni a w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy wykonać co najmniej dwie transakcje bezgotówkową kartą. Nagroda zostanie przesłana na numer telefonu dziecka w formie sms-a w ciągu 60 dni od daty spełnienie warunków promocji. Konto dla Młodych jest bezwarunkowo bezpłatne (brak opłat za konto czy kartę). Dodatkowo można wybrać bezpłatnie 2 korzyści.


Dodatkowa promocja to Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku dzięki której można do głównej premii dorzucić 150 zł w punktach promocyjnych Mastercarda Bezcenne Chwile. Warunkiem otrzymania premii jest nierejestrowanie wcześniej w ww. programie żadnych kart Alior Banku. W zamian za rejestracje otrzymamy 12.000 punktów wymienne na nagrody o wartości około 150 zł – np. 3 bony na stację paliw Circe K. Należy w terminie 30 dni od daty rejestracji wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 100 zł. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 14 dni od daty spełnienia warunków akcji. Będą one ważne tylko jeden miesiąc więc warto jest szybko wymienić. Szczegóły tej akcji tutaj. Dla rozwiązania wątpliwości – akcja była ważna do końca roku ale została przedłużona.


Dodatkowo w ramach jednej z korzyści do konta osobistego Konto Jakże Osobiste można wybrać 2% zwrotu za transakcje mobilne w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Google Pay czy BLIKem. Jak ktoś dużo wydaje to może dorzucić do tego 50 zł miesięcznie. do końca lutego (standardowo 1% do 20 zł miesiecznie). Druga korzyść to np. bezpłatne ubezpieczenie w podróży. Każda kolejna korzyść to koszty 3,50 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych premię 400 zł z konto w Alior Banku oraz dodatkowe 150 zł w punktach Bezcenne Chwile zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

400 zł za konto w Alior Banku oraz 150 zł w punktach Bezcenne Chwile


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł). Nie dotyczy osób w wieku 18-26 lat.
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji Bankuj mobilnie – edycja VII.

Regulamin promocji Młodość ma swoje prawa – edycja IV.

REGULAMIN PROMOCJI „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” (dalej: „Regulamin”).

Informacja o zmianie Regulaminu Promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart
Alior Banku” („Regulamin”) organizowanej w ramach programu Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.