555 zł za konto w Credit Agricole i 10% na półrocznej Lokacie Mobilnej

Witam. Kolejnym bankiem, który na stale ma bardzo dobrą promocję konta osobistego jest Credit Agricole. Bank ten właściwie od długiego czasu premiuje nowych klientów bardzo solidną premią gotówkową. Z początkiem roku została reaktywowana akcja Do 555 zł dla Ciebie w ramach której można otrzymać bardzo solidne 555 zł za konto w Credit Agricole. Warunki wymagają dosyć umiarkowanej aktywności w ciągu 20 miesięcy. A dzięki Lokacie Mobilnej na 10% można otrzymać w optymalnym wariancie dodatkowe 405 zł.  Nowa promocja francuskiego banku trwa do końca kwartału, tj. do 31.03.2023 r.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię należy nie posiadać po 31.12.2020 r. konta w Credit Agricole. Promocja nie łączy się z innymi akcjami Credit Agricole (np. z programem poleceń czy przeniesieniem kont).

555 zł za konto w Credit Agricole – warunki promocji:
  • Przystąpienie do promocji i podpisanie umowy o konto wraz z kartą.
  • Aktywowanie dostępu do konta poprzez serwis CA24 ebank i/lub CA24 Mobile.
  • Wybranie wyciągów do konta w formie elektronicznej.
  • Wyrażenie zgód marketingowych.
  • Zasilenie otwartego konta kwotą minimum 300 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta – premia 55 zł.
  • Wybrać jeden z trzech wariantów otrzymania premii i wykonywać transakcje bezgotówkowe – premia do 500 zł w postaci 3% zwrotu za zakupy.

555 zł za konto w Credit Agricole i 10% na półrocznej Lokacie Mobilnej

Premia to 3% łącznej wartości wszystkich płatności bezgotówkowych (ze standardowymi wyłączeniami)* i BLIK, nie więcej niż kwota powyżej zgodnie z wybranym wariantem premii. Premia nalicza się od kolejnego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Aby otrzymać premię za danym miesiąc należy wykonać minimalną wymaganą ilość transakcji. W czasach kas samoobsługowych w Biedronce czy Lidlu nie jest to już taki duży problem. Premia 55 zł za otwarcie i premie za transakcje będą wypłacane do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Aby otrzymać maksymalną premię – 500 zł  w ciągu 20 miesięcy należy wydawać około 833 zł miesięcznie i wykonywać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych.


Dodatkowo można obecnie otworzyć w ciągu 14 dni od daty otwarcia konta Lokatę Mobilną na 180 dni z oprocentowaniem 10% do kwoty 50.000 zł. W porównaniu do takiej lokaty na 8% dodatkowy zysk – premia – dla maksymalnej kwoty to aż 405 zł dla oszczędzających. Niestety niedawno jeszcze bardzo dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy stracił ostatnio na swojej atrakcyjności i nie ma już praktycznie żadnego sensu.

555 zł za konto w Credit Agricole i 10% na półrocznej Lokacie Mobilnej


Wpływ na konto powinien pochodzić z konta, którego nie jesteśmy właścicielem, nawet w innym banku. Może być to żona, ktoś z rodziny czy kolega, ale tak naprawdę Credit Agricole nie może tego zweryfikować. Akceptowane także są wpłaty gotówkowe. Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej). A można otrzymać bardzo wysoką premią – aż do 555 zł w ciągu kolejnych 20 miesięcy. Dodatkowa premia to Lokata Mobilna na 180 dni do 50.000 zł na 10% co daje kolejne 405 zł dodatkowe zysku ponad standardowe, wysokie oprocentowanie. Wszystkich zainteresowanych premią do 555 zł za konto w Credit Agricole zapraszam tutaj:

555 zł za konto w Credit Agricole i 10% na półrocznej Lokacie Mobilnej


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

555 zł za konto w Credit Agricole i 10% na półrocznej Lokacie Mobilnej


Regulamin Promocji Do 555 zł dla Ciebie – edycja 4.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.
– doładowanie portfeli cyfrowych rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.