200 zł za konto w Banku Pekao SA

Witam. Dzisiaj opisuję kolejną promocję konta osobistego w polskim banku. Właściwie w prawie wszystkich bankach w Polsce można otrzymać solidną premię za założenie konta osobistego. W tym gronie od długiego czasu znajduję się także Bank Pekao. Trwa promocja, w ramach której można otrzymać 200 zł za konto w Banku Pekao. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia, karencja stosunkowo łagodna a sama promocja trwa do 15.03.2023 r.

Do nowej akcji promocyjnej mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Konto zakłada się za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay na tzw. selfie.

200 zł za konto w Banku Pekao – warunki promocji:
  • Do 15.03.2023 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową Mastercard oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie. Nagroda 50 zł.
  • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowej oraz logowanie się w każdym miesiącu co najmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay. Nagroda 3 x 50 zł za każdy miesiąc.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Pekao>>>

200 zł za konto w Banku Pekao SA

Wystarczy wykonywanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych oraz logować się do aplikacji mobilnej aby otrzymać premię. Premia – 50 zł za otwarci i 3 x 50 zł wpłynie na konto do końca końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji nie później niż do 31.10.2022 r. Konto trzeba zakładać online (poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay) ale jeżeli coś pójdzie nie tak to nawet po wizycie w placówce Banku Pekao SA ten warunek będzie spełniony. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Nie liczą się transakcje typu: internetowe przekazy pieniężne (kod MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych i niefinansowych (6050 i 6051).


Dodatkowo oprocentowanie Bank Pekoa oferuję stawkę 8% do kwoty 200.000 zł na 6 miesięcy (183 dni) na Koncie Oszczędnościowym.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą Mastercard. Wszystkich zainteresowanych kwotę 200 zł za konto w Banku Pekao zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Banku Pekao SA


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
  • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Banku Pekao SA.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2,3% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2,3% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Regulamin promocji Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VII.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.